Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
     

ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ
ЦПРБ ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Фотогалерея

Наші координати

Як записатись

Правила користування


Пошук по сайту

 

Знайомство з бібліотекою «Книжок країна чарівна у гості нас чекає”

24 жовтня 2017 року до ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна на екскурсію «Книжок країна чарівна у гості нас чекає” завітали учні 2-а класу спеціалізованої школи №239.

Дітей радо зустріли працівники дитячого відділу та читальної зали бібліотеки, адже для багатьох з них це були перші відвідини нашого закладу. Відбулося захоплююче знайомство, яке розпочалося в холі бібліотеки біля пам’ятника відомому у світі поетові Олександрові Сергійовичу Пушкіну, ім’я якого носить наша бібліотека. Дітям розповіли загальну інформацію про заклад, разом з працівниками бібліотеки вони пригадали казки поета, поринули у дивовижний світ його рим, відкритий кожному з дитинства! Стільки чарівної краси дарують вони нам і сьогодні! Наші юні відвідувачі, трохи зніяковілі, але дуже допитливі, впевнено назвали свої улюблені казки Пушкіна: «Казка про Золоту рибку», «Казка про мертву царівну і сімох богатирів», «Казку про царя Салтана» та інші його твори.

Для дітей провели цікаву екскурсію по відділам бібліотеки, познайомили їх з роботою абонементу, читального залу, дитячого відділу, а також розповіли їм про літературні тематичні розділи і нагадали правила поводження з книжками, Маленькі читачі дізналися про те, як записатися до бібліотеки і дізналися правила користування нею. Їх запросили разом з батьками брати участь у сімейних святах, різних майстер-класах, творчих зустрічах з письменниками і митцями, які відбуваються в ЦПРБ ім. О. С. Пушкіна. З великим захопленням діти розглядали яскраві дитячі журнали і книжки, спілкувалися з працівниками.

На завершення зустрічі наші гості пообіцяли відвідувати бібліотеку разом з батьками, адже для себе вони дізналися багато цікавого.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>