Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
     

ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ
ЦПРБ ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Фотогалерея

Наші координати

Як записатись

Правила користування


Пошук по сайту

 

Зустрічайте – «Фонтан Казок»

29 травня 2017 року у дитячому відділі ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна вирував справжній фонтан казок. Поринули у цей фонтан дітлахи 1-4-х класів Навчально-виховного комплексу «Ластівка».

«Фонтан казок» - видавництво, яке створено «щоб разом народжувати радість, напувати мрії і творити веселку». І допоміг нам в цьому справжній чаклун, тільки цілком сучасний, український письменник – Олег Чаклун.

Олег Чаклун привітав учнів із закінченням учбового року та поцікавився, чим збираються зайнятись діти підчас канікул та чи знають вони – хто такі Микробот та Синтія? Виявилося, що деякі читачі вже знайомі із творчістю письменника.

Автор розповів, як у нього виникла ідея створити цих казкових героїв, познайомив з іншими своїми літературними новинками, завдяки яким « привнести у наш світ трохи доброго чаклунства і яскравих мрій, яких нам так бракує, а особливо нині» . До уваги маленьких читачів також була представлена серія книжок видавництва «Фонтан казок», зокрема книжки таких письменників, як Іван Андрусяк «Стефа і Чакалка», А.Дерманський «Бигимоти не медмеді», С. Пантюк «Вінчі й Едісон» та інших авторів, які увійшли у сучасну хрестоматію для школярів.

Презентував увазі дітей книжку самої юної авторки видавництва - дев’ятирічної дівчини, яка сама придумала, написала й намалювала цю веселу й добру історію про маленьке левеня Коху і її друзів. Ця книжка переконливо доводить, що талановитою є кожна дитина, і дуже важливо допомогти їй розпізнати і розвинути свій талант.

У залі панувала тиша, коли автор зачитував уривок однієї з казок зі збірки «Швейцарські казки», бо всім кортіло дізнатися, чому у корови на шиї дзвіночок?

Всі книжки видавництва «Фонтан казок» яскраві, привертають до себе увагу, а малюнки до книжок про Синтію намалював молодий талановитий художник-мультиплікатор . Діти навіть цікавились, чи не буде знято за його творами мультиплікаційний фільм.

Наостанок, дітлахи щиро дякували Олегу Чаклуну за цікаву зустріч, с фотографувались на згадку, бажаючи мали нагоду придбати книжку з автографом.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>