Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
     

ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ
ЦПРБ ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Фотогалерея

Наші координати

Як записатись

Правила користування


Пошук по сайту

 

Арт-зустріч з Людмилою Кубай

У травн і 2017 року у читальному залі ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна відбулась зустріч майстрині худож­ньої вишивки, декоративного тек­стилю, живописця – Людмили Василівни Кубай з юними студентами початкової школи факультету образотворчого мистецтва Київської дитячої академії мистецтв.

Людмила Кубай презентувала юним слухачам персональну виставку робіт «Пори року» та «Пори дня», яка представлена у нашій бібліотеці.

Майстриня вважає, «що цикл “Пори року” – метафорична хода людини по життю. В основу кожної композиції циклу «Пори року» покладено три дерева. Наприклад, весна зображена як наречена, як відродження, як початок нового життя після зимового сну. І звісно, душа людська пробуджується від черствості, стає добрішою, красивішою. Якщо у жінки-осені свіча догоряє, ледь зігріваючи пальці, то у дівчини-весни вона яскраво сяє проліском. Картини “Літо” і “Зима” теж мають в основі триєдність і характерні стани природи, але знову таки несуть сяйво доброти – у соковитих ягодах вишень і блиску диво-сніжинки».

Роботи представлені у таких техніках як живопис та батик.

Діти, натхнені кольоровим різнобарв’ям, висловлювали свої почуття та враження, яка картина найбільш сподобалась та чому. Цікавились, чому у циклі «Пори дня» не представлена «Ніч»?

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>