Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
     

ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ
ЦПРБ ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Фотогалерея

Наші координати

Як записатись

Правила користування


Пошук по сайту

 

Знайомство з бібліотекою «Книжок країна чарівна у гості нас чекає”

Сьогодні можливостей отримати нові знання у дітей набагато більше в порівнянні з дитячими роками їх батьків, але незважаючи на всі зміни та цифрові формати, бібліотеки були та залишаються активним інформаційним центром.

У дитячий відділ ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна до нашої бібліотечної сім’ї юних читайликів долучилися учні 2-х кл спеціалізованих шкіл №239 та №214.

У фойє нашої бібліотеки згадали твори О.С. Пушкіна, разом декламували вступ до поеми «Руслан і Людмила».

Для гостей провели екскурсію по бібліотеці, познайомили з книжково-журнальними виставками, які зараз тут оформлені. Біля виставки книжок «Рідне місто над Дніпром», прослухали легенду про заснування Києва.

Познайомили дітей з такими поняттями - «читач, бібліотекар, абонемент, читальний зал, формуляр читача, систематичний та абетковий каталоги». Школярі дізналися, які правила потрібно дотримуватися користувачам бібліотеки, як стати користувачами бібліотеки, які заходи відбуваються у нашій бібліотеці, як знайти потрібну книгу. Прослухали бесіду про збереження книжок.

Дітлахи з цікавістю розглядали періодичні видання та яскраві книжки, поблукали серед книжкових лабіринтів, знаходячи для себе нові та старі знайомі твори.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>