Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
     

ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ
ЦПРБ ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Фотогалерея

Наші координати

Як записатись

Правила користування


Пошук по сайту

 

Зустріч з дитячим письменником Олександром Дерманським

Напередодні Дня Києва, у дитячому відділі ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна , першокласники школи №239 зустрілись з відомим дитячим письменником-казкарем, поетом, літературним редактором – Сашком Дерманським.

Цього разу він завітав до нас зі своєю донькою – Златою, яка і надихає нашого письменника на створення деяких творів. Письменник зразу знайшов спільну мову з дітками, коли спитав їх, чи мають вони свого домашнього улюбленця, почитав свої вірші про котиків та собак.

Піднімає письменник у своїх творах і дуже важливі питання – хто найбільш засмічує нашу планету Земля? Та як уберегти її від шкоди? Про це розповідають пригоди про вужа Ониська.

Діти познайомились не тільки з вужем Онисько, а і з Малякою, драконом Омелькою, Чудовиськом, іншими чарівними істотами та їх неймовірними пригодами.

А на питання письменника: «Чи бояться вони привидів?», зал вибухнув «Так!», але все ж таки погодились послухати одну зі страшних оповідань. Оповідка напрочуд виявилась не тільки страшна, але і дуже смішна. Під веселий сміх дітей, автор продовжував знайомити зі своїми новинками, супроводжуючи їх ілюстраціями, встигаючи при цьому відповідати на запитання школярів, які виявилися дуже допитливими.

Діти не хотіли відпускати письменника, але час зустрічі швидко промайнув, залишивши незабутні враження, приємні та позитивні емоції. Заохочені розповідями письменника, діти мали нагоду придбати книжки, ще й з автографом.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>