Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
     

ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ
ЦПРБ ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Фотогалерея

Наші координати

Як записатись

Правила користування


Пошук по сайту

 

Огляд періодичних видань «Цікаве в періодиці»
разом з головним редактором журналу «Мамине сонечко» Оксаною Давидовою

Журнали різні є у світі,
Але як вибрати цікавий?
Хочу, щоб було оповідання
І кросворди розгадати.
Самому зробить поробку
Власними руками.
Хочу знати,
де живуть інопланетяни?

На ці та інші дитячі питання, 16 травня 2017 року відповідала учням 3-В класу школи № 239 Оксана Давидова, відома письменниця та головний редактор видавництва «Мамине сонечко», яка завітала для зустрічі з юними читачами до ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна.

Після короткого знайомства з аудиторією, Оксана Давидова розповіла багато цікавого про сам процес створення і підготовки до друку видань, а також презентувала дітям чудові журнали «Маленький розумник», «Маленька фея та сім гномів», «Мамине сонечко», «ВДГ: Вигадуй, думай, грай» та збірку патріотичних оповідань «Героям Слава!» - в ній містяться розповіді для дітей про сучасних героїв фронту і тилу». Разом з Оксаною школярики читали уривки з оповідання «Розвідник Дніпро і геройський пес «Трофей».

Сумувати не довелося нікому.

Разом з письменницею, та за допомогою журналів видавництва «Мамине сонечко» діти п овторили правила безпечного користування мережею Інтернет, торкнулися питання, як можна стати письменником, взяли участь у цікавій грі «Мій неймовірний улюбленець», мета якої була у залученні дітей до написання оповідань. Спочатку діти заповнювали анкету, відповідаючи на різні запитання, а потім ці відповіді в результаті утворили невеличкі смішні оповідання, які можна було б читати до самого вечора.

Наприкінці зустрічі діти мали змогу поспілкуватися з Оксаною особисто, бажаючі мали нагоду придбати журнали з автографом. Захід відбувся у веселій та невимушеній атмосфері.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>