Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
     

ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ
ЦПРБ ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Фотогалерея

Наші координати

Як записатись

Правила користування


Пошук по сайту

 

Казкотерапія від Катерини Єгорушкіной

20 квітня 2017 року , до дитячого відділу ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна завітала Катерина Єгорушкіна , відома українська дитяча письменниця, автор «терапевтичних» казок для малюків, твори якої включено до хрестоматії для читання учнів 1-2 класів. Бібліотеку також відвідали для зустрічі з письменницею учні 3-а класу школи №239, деякі з яких були вже знайомі з казками пані Катерини – їм було особливо приємно поспілкуватися з автором улюблених казок.

Катерина Єгорушкіна переконана, що «для дитини казка – це її повсякденне життя, тому саме через казку вона може засвоїти багато життєво важливих уроків, без моралізаторства та нудних «повчань». Письменниця вважає, що казка справді буде «терапевтичною», якщо керуватися трьома правилами:
1) казку має писати людина, яка знається на психології або, принаймні, відчуває, як можна розв’язати проблему;
2) казку слід розповідати вчасно;
3) необхідно обговорювати казки з дітьми.

Письменниця відразу знайшла спільну мову з маленькими читачами бібліотеки – вона познайомила їх зі своєю казкою «Цятки та плямки», на яку її надихнула звичайна побачена пляма, діти залюбки прослухали та обговорили уривок з цього твору. Вже через кілька хвилин спілкування, пані Катерина дізналася від дітей, які події викликають у них радість, любов, сум, злість почуття самотності та провела цікаві спостереження.

Письменниця також презентувала інші свої твори, зокрема, казку «Будиночок з води», героями якої стали друзі, хлопчик Ра та Дельфінятко. У казці також розповідається про підводну Школу Золотого Дельфіна, тож разом з письменницею діти почали фантазувати, які предмети можуть вивчатися в цій школі (водознавство, дельфінознавство, тощо).

Катерина Єгорушкіна переконана, що за допомогою казки дитину можна навчити розмовляти, перестати боятися темряви та ще багатьом іншим важливим речам . Про це і багато іншого розповідала письменниця юним слухачам, які жваво розпитували її про творчість: цікавилися скільки книжок у її доробку, що її надихає писати для дітей.

Наприкінці зустрічі, усі бажаючі змогли особисто поспілкуватися з письменницею та придбати книжки з її автографом. Захід відбувся у чудовій та затишній атмосфері, всі отримали найліпші теплі емоції.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>