Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
     

ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ
ЦПРБ ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Фотогалерея

Наші координати

Як записатись

Правила користування


Пошук по сайту

 

Свято Букварика «Завдання просте - А, Б, В, Г, Д »

11 квітня 2017 року до ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна завітали юні гості - учні 1-б класу школи №239, адже сьогодні всі вони стали учасниками Свята прощання з Буквариком, яке ми провели під гаслом «Завдання просте - А, Б, В, Г, Д ».

Святково убраних у вишиваночки, веселих, розумних та дотепних першокласників радо зустріли працівники дитячого відділу бібліотеки. Деякі з дітей прийшли до нас вперше, тож для них ми провели цікаву «бібліотечну екскурсію». Протягом години діти відвідали різні відділи бібліотеки, побачили, як працюють наші співробітники та поспілкувалися з ними. Але головними героями у цій бібліотечній подорожі були книги - діти дізнавалися про різноманіття книжкового королівства. Бібліотекар Ганна Анатоліївна познайомила школяриків з численними яскравими і захоплюючими книжками та дитячими журналами: тут були і книжки-панорамки, і розповіді про живу природу, про світ тварин та птахів, і численні пригодницькі романи про піратів, принцес, драконів, ельфів і, навіть, книжки, написані шрифтом Брайля (для людей з проблемами зору) .

Разом з нашими працівниками діти згадували правила поводження з книжками, відповідали на різні питання літературної вікторини, поновили знання, як правильно «лікувати» пошкоджені або старенькі книжки.

Діти також зі своєї сторони підготувалися до візиту до бібліотеки – вони вивчили та продекламували уривок з поеми «Руслан і Людмила» - «У лукоморья дуб зеленый», згадали інші казки О.С. Пушкіна.

Наші маленькі гості вже завершують навчання у першому класі і скоро перейдуть до другого класу школи, піднімуться ще на один рівень свого дорослішання. Вони вже знають усі літери та навчилися добре читати і писати. Сьогоднішній візит до бібліотеки став для них урочистим і дещо символічним прощанням зі своєю першою книжкою у школі – Буквариком.

Після екскурсії по бібліотечним відділам, дітей було запрошено до малої актової зали – тут на невеличкій сцені відбувся святковий концерт, який підготували діти зі своїми вчителями та батьками. Школярики представили театралізовану замальовку, героями якої стали вони самі, а також їх друзі - шкільні підручники. Маленькі актори зіграли Букварика, Рідну мову та Математику. Діти читали вірші, присвячені книжкам та школі, співали пісні, а також разом з бібліотекарем Ганною Анатоліївною відгадували загадки і брали участь у грі. Далі наша чарівна зала перетворилася на кінотеатр. Для дітей було влаштовано мульт-сюрприз – їм показали анімаційний фільм «Фантастичні літаючі книжки Містера Морріса Лессмора» - дуже чуйну історію про становлення читаючої та мислячої особистості та роль книжок і бібліотек у долі людства.

Наприкінці зустрічі діти отримали у подарунок нові читанки, вже для наступного, другого класу школи, а наші співробітники побажали дітям частіше приходити до бібліотеки та дружити з гарними книжками.

Все сьогоднішнє свято проходило у веселій та радісній атмосфері.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>