Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
     

ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ
ЦПРБ ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Фотогалерея

Наші координати

Як записатись

Правила користування


Пошук по сайту

 

Захід з нагоди Дня Святого Миколая у Національному Музеї Літератури України

19 грудня 2016 року у Національному Музеї Літератури України, відбувся чудовий захід з нагоди Дня Святого Миколая, організований Творчим об’єднанням дитячих письменників Київської організації НСПУ на чолі з відомою письменницею і громадською діячкою Марією Морозенко.

У заході брали участь численні представники бібліотек, видавництв, навчальних закладів та культурних центрів, а також відомі українські письменники та юні літературознавці. Це було чудове свято для дорослих та дітей, під час якого відбувалося постійне захоплююче спілкування юних читачів з їх улюбленими письменниками, лунали привітання, теплі слова і найкращі побажання. У маленьких читачів була приємна нагода поспілкуватися і привітати авторів своїх улюблених книжок, побути у їх професійному колі. Спеціально для них, з нагоди Дня Святого Миколая, діти підготували подарунки: читали вірші, уривки з оповідань, вручали літературним діячам зроблені власноруч різноманітні поробки, і навіть свої власні літературні твори. На згадку про таку приємну зустріч та яскраве спілкування, вони радісно фотографувалися з відомими письменниками та з головним героєм цього дня – Святим Миколаєм, який завітав на свято. Діти також отримали смачні подарунки від нього, а деякі з письменників презентували дітям свої книжки.

Оболонський район на цьому святі представляв помічник Святого Миколая, активний читач ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна, переможець літературного конкурсу юних казкарів «Я в казку дивную свою усю фантазію ввіллю…» учень 7-го класу Навчально-виховальн ого комплекс у “Спеціалізована школа – ліцей” №157 Дми тро Данилін, який у своєму ще дуже молодому віці вже пише гарні оповідання для дітей і дуже цікавиться літературою.
Він привітав квітами українську письменницю Тамару Коломієць та підготував у подарунок для письменника Анатолія Качана збірку своїх казок «Музей драконячої кістки».
Колектив бібліотеки щиро дякує пані Марії Морозенко за запрошення на чудовий творчий вечір, сповнений теплих почуттів, гарного настрою та приємного спілкування. Усі, хто був присутній на заході отримали позитивні та яскраві враження.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>