Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
     

ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ
ЦПРБ ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Фотогалерея

Наші координати

Як записатись

Правила користування


Пошук по сайту

 

До нас завітав День Святого Миколая

Що може бути приємніше, ніж довгоочікуване свято!?

Так, 19 грудня 2016 року у ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна відбулося яскраве та урочисте дійство – до нас завітав День Святого Миколая, принісши подих зими та дитячий сміх!

Гостями нашого заходу стали учні 3-А класу спеціалізованої школи №239 та їх батьки і вчителі.

На початку заходу діти перевтілилися у казкових персонажів, завдяки чудовому карнавальному вбранню та прекрасним маскам – і, вже як гості Книжкового палацу, зібралися у «бальній залі» на Урочистий прийом. Їх зустріла ведуча заходу – Візантійська Принцеса Теодора, яка радо привітала зі святом юних гостей – багатьох літературних персонажів, героїв казок та фольклору: сміливих принців, лицарів і мушкетерів, прекрасних принцес та чарівних красунь, ніжних та легких сніжинок, милих янголяток, навіть казкових звіряток. Господиня балу запропонувала поговорити про особливості цього урочистого Дня і пригадати саму постать Святого, якому він присвячений. Представлена мультимедійна подорож у минуле « День Святого Миколая – історія улюбленого свята та його традиції!», допомогла яскраво змалювати життєвий шлях Миколая Чудотворця та ті давні дні, коли він своїми добрими вчинками навчав людство справжньому милосердю.

Віддавши шану Святому Миколаю, гості перейшли до концертної програми та веселих розваг, влаштованих на його честь. Всі діти, за активної підтримки їх класного керівника, Тетяни Олексіївни, батьків,

Господині балу та Снігурочки, яка теж приєдналася до веселощів, долучилися до концерту. Діти читали вірші, брали участь в театральних сценках, загадували та відгадували загадки – навіть співали Щедрівки та Колядки. Лилася музика, лунав веселий гомін. Кожен скористався нагодою продемонструвати свої уміння та таланти біля урочисто вбраної ялинки.

Але справжнім сюрпризом для дітей та батьків стало прибуття на свято самого Миколая Чудотворця, який завітав до нас, поспішаючи провідати дітей в усьому світі.
Діти радо зустріли його, захоплено вітали, розповідали йому вірші та загадки. Кожній дитині від Святого Миколая дістався смачний подарунок та багато теплих слів і добрих настанов. Діти виявили бажання сфотографуватися з Миколаєм, до них приєдналися і батьки. Було весело, затишно і дуже святково.

Коли Святий Миколай нарешті попрощався з присутніми та поспішив далі у своїх благочинних справах, гості Книжкового Палацу влаштували веселі рухливі ігри та спортивні змагання. Як ведеться – перемогла дружба.

На завершення цього чарівного казкового вечора, звучали щирі побажання здоров’я, любові, миру та щастя!

Ми сподіваємося, що наші юні гості та їх батьки відчули атмосферу радісного свята і наближення зимової казки.

Ми завжди будемо чекати на наступну зустріч з вами у бібліотеці. Приходьте до нас ще, дорогі друзі!

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>