Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
     

ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ
ЦПРБ ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Фотогалерея

Наші координати

Як записатись

Правила користування


Пошук по сайту

 

Зустріч з журналом «Пізнайко»

Учнів 3 класу 214 школи у читальному залі нашої бібліотеки чекали гості з журналу «Пізнайко» - пані Інна (літературний редактор) та пані Настя – редактор журналу «Пізнайко від 2 до 6».

«Пізнайко» в цьому році ювіляр, він святкує своє 20-ті річчя, а у 2013 році журналу «Пізнайко від 6» було присвоєно звання найкращого періодичного видання для дітей.

Головний герой - кмітливий, веселий та непосидючий борсучок Пізнайко та його друзі: білочка Проня, хом'як Ласунчик не лише розважають, але й розвивають діток, знайомлять з навколишнім світом, допомагають у навчанні.

Хто створює малюнки? Як розмістити інформацію в журналі? хто такий дизайнер? Як розфарбовується журнал? Пані Інна розкривала секрети створення журналу.

Пані Анастасія розповіла про дитячий журнал «Пізнайко від 2 до 6», про постійні рубрики журналів, саморобки, лабіринти, цікаві шукалки та про новий випуск журналу – про міфічних істот.

Після цього маленькі школярі мали можливість створити свій власний випуск журналу – намалювати головного героя, придумати йому ім’я, написати чим він любить займатися та презентувати його своїм одноліткам.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>