Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
     

ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ
ЦПРБ ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Фотогалерея

Наші координати

Як записатись

Правила користування


Пошук по сайту

 

Літературна зустріч «Там чудеса..»

Ім’я О.С. Пушкіна супроводжує людину протягом всього його життя - чарівною казкою в дитинстві, неперевершеною лірікой в юності і, подорослішавши, ми часто звертаємося до його надзвичайної багатої творчої спадщини …

Важко переоцінити значення пушкінських творінь для особистості, що формується: вони відкривають маленькому читачеві величезний світ людських думок, почуттів, переживань, долучають його до загальнолюдських   культурних   цінностей і багатства мови.  

Поринути у світ казок О.С. Пушкіна до бібліотеки завітали учні 5 класу 210 школи.

Для них була підготовлена цікава презентація за казками О.С. Пушкіна, з уривками мультфільмів та кінофільмів. По закінченню презентації була проведена вікторина. Діти взяли активну участь   у вікторині   та ознайомилися з літературою, яка була представлена на книжковій виставці. А наприкінці, імпровізовано, однокласники визвалися дуетом, продекламувати вступ до поеми «Руслан і Людмила» - «У Лукомор’я дуб зелений…».

Ми сподіваємось, що підготовлена співробітниками дитячого відділу презентація-вікторина стане у нагоді юним читачам, допомагаючи закріпити матеріал шкільної програми.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>