Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
     

ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ
ЦПРБ ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Фотогалерея

Наші координати

Як записатись

Правила користування


Пошук по сайту

 

Зустріч з письменницею Марією Морозенко
Хто може краще розповісти про книгу, як не сам автор , який її написав?

Для учнів 4-в класу 239 школи – зустріч з письменником – свято, тому гостинно привітали Марію Морозенко разом із представником «Видавництва Старого Лева», Наталією Жигуліною. Наші гості  презентували дилогію про Івана Сірка – «Іван Сірко, великий характерник» та «Іван Сірко, славетний кошовий».

Із розповіді пані Марії учні дізнались - хто такі характерники; про випробування, які проходили учні школи характерництва; що пластуни (повзуни) – це і є свого роду розвідники, а також ділилися думками про те що відчуває людина, яка втрачає найближчого друга.

Життя Івана Сірка – це велика таємниця. Це була людина з сильним характером, лідер, який встановлював свої правила. Так, на відміну від інших козаків-характерників, які не мали права одружуватися, Іван Сірко мав родину і при цьому став великим воїном.

Пані Марія наголосила, що дилогія про Івана Сірка – це не є історична книга, це – історія людини, яка в незвичних обставинах зуміла себе вибудувати, залишаючись при цьому самим собою.

Наприкінці зустрічі обмінялися побажаннями. Діти зичили п. Марії – творчості, фантазії, натхнення для написання нових цікавих книжок, стати відомою на увесь світ. Пані Марія у свою чергу побажала, щоб вони щодня зустрічалися з гарними книгами, людьми – які будуть їх посилювати та успіхів у навчанні.

На згадку про зустріч усі бажаючи отримали нагоду придбати книгу з автографом від письменниці та закладки для книжок від видавництва.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>