Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
     

ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ
ЦПРБ ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Фотогалерея

Наші координати

Як записатись

Правила користування


Пошук по сайту

 

Співробітники дитячого відділу ЦПРБ ім. О. С. Пушкіна провели віртуальну екскурсію для 5 – 7 класів 225 та 285 шкіл Оболонького району

Напередодні Всеукраїнського Дня Бібліотек, співробітники дитячого відділу ЦПРБ ім. О. С. Пушкіна, провели віртуальну екскурсію для учнів 5 – 7 класів у 225 та 285 шкіл Оболонького району. Спеціально для них ми підготували інформацію, яка коротко розкривала історію виникнення і розвитку нашої бібліотеки. В ході презентації діти приймали участь у вікторині присвяченій творам Олександра Сергійовича Пушкіна, а також учні 225 школи, які заздалегідь підготувалися до нашої зустрічі, декламували на пам’ять вірші та уривки поем відомого поета, казкаря. Школярі віртуально помандрували нашими фондами, ознайомилися із заходами, які регулярно проводяться на нашій базі. Діти й дорослі були вражені тим скільки відомих українських письменників, та просто талановитих людей приходять до нас і проводять свої презентації, концерти, тощо.

Натхненні результатами нашої роботи, бібліотекарі і вчителі обох шкіл, виказали бажання і в майбутньому продовжувати плідно співпрацювати із нами та спільно надихати дітей на відвідування бібліотек, не тільки як книгосховища, але й як самостійного культурного центру.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>