Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
     

ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ
ЦПРБ ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Фотогалерея

Наші координати

Як записатись

Правила користування


Пошук по сайту

 

Презентація до 30-річчя трагедії на Чорнобильській атомній електростанції

26 квітня 2016 року – 30 років, як відбулася наймасштабніша техногенна катастрофа за весь час використання атомної енергії - аварія на Чорнобильській атомній електростанції.

З цієї нагоди в ЦПРБ ім. О. С. Пушкіна вібулися два заходи. Вони були проведені для учнів 2-в класу спеціалізованої школи № 239 та учнів 5 класу ліцею № 157. Молоде покоління не має право забувати цю страшну трагедію. Юні читачі переглянули презентацію, в якій розповідалось про історію ЧАЕС та міста Прип’ять.

Протягом презентації, діти уважно слухали легенду про рослину – чорнобиль, переглянули фото міста Прип’ять – До та Після аварії. Також довідались про саме молоде місто України – Славутич.

Наприкінці інформаційної години для учнів 5 класу був продемонстрований відео ролик із кадрами перших днів ліквідації наслідків Чорнобильського лиха.

Діти поглибили знання про невидимого та підступного ворога для усього живого, від якого важко вберегтися, радіації.

Разом з жахливими наслідками, майже заповідний режим територій Чорнобильської зони відчуження сприяє збагаченню фауністичних комплексів. Збільшується популяція видів тварин, які підпадають під охоронні статуси за Червоною книгою України. Таким чином, діти розширили свої знання про Червону книгу, довідалися - що вона має різнокольорові сторінки, кожен колір має своє значення.

До заходу була підготовлена книжкова виставка «Рани Чорнобиля», з якою учні із інтересом ознайомилися.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>