Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
     

ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ
ЦПРБ ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Фотогалерея

Наші координати

Як записатись

Правила користування


Пошук по сайту

 

Зустріч із відомою дитячою письменницею Євгенією Пірог

Напередодні Всесвітнього Дня Письменника, 2 березня дитячим відділом ЦПРБ ім. Пушкіна була організована і проведена зустріч із відомою дитячою письменницею Євгенією Пірог. Через завантаженість дітей навчанням, було вирішено зустрітися із юними читачами безпосередньо у школі. На спілкування із Євгенією були запрошені учні 6 і 7 класів с пеціалізованої школи № 239. У домашній і затишній атмосфері година промайнула дуже швидко. Увагою учнів «Казкарка Джинні» заволоділа миттєво. Почала вона з того, що залучила дітей до живого спілкування. Тим самим, в ігровій формі, ознайомилась з їх читацькими інтересами.

Далі відбулася презентація однієї з останніх книг письменниці «Марися та котячи походеньки». Та навіть презентація у нашої казкарки була нестандартною. Усі присутні у залі, у тому числі вчителі і співробітники бібліотеки, були долучені до маленького майстер класу з орігамі. Слухачі усі разом вчилися майструвати маленьких котиків.

Та і на цьому наша креативна гостя не зупинилася. Вибравши декількох добровольців (і за сумісництвом власників котів), Євгенія заспівала «котячу» пісеньку, яка увійшла до книги «Марися та котячі походеньки».

Плідно провівши час, було домовлено й надалі проводити подібні зустрічі, як з письменницею так із учнями.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>