Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
     

ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ
ЦПРБ ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Фотогалерея

Наші координати

Як записатись

Правила користування


Пошук по сайту

 

Заняття з програмування у рамках Code Club UA в дитячому відділі ЦПРБ ім.О.С.Пушкіна

Сучасні діти проводять за комп'ютерами значну частину свого часу. Так чому ж не зробити це проведення корисним і цікавим? Тому у суботу 27 лютого, дитячим відділом ЦПРБ ім. О. С. Пушкіна було організовано та проведено перше заняття з програмування у рамках Code Club UA.

Code Club UA — це освітній Всеукраїнський волонтерський проект для дітей 9 – 11 років, запроваджений за прикладом британського CodeClub. Впровадженням задуму в Україні займається фонд TA Ventures, перші клуби були відкриті восени 2013 року.

Мета Code Club UA – надати безкоштовну можливість кожній дитині в Україні навчитися процесу проектування, написання, тестування, завантаження та підтримки комп'ютерних програм.
Викладач, волонтер-програміст Євгеній Шевченко, зробив учбовий процес змістовним, цікавим та захоплюючим. Дітям дуже сподобалося, і це не дивно: заняття зовсім не схоже на шкільний урок, на ньому немає теорії – лише практика. Час навчання пролетів неймовірно швидко і за годину діти навчились створювати анімацію.

Побачивши зацікавленість учнів після першої ознайомлюючої лекції, стало зрозуміло про необхідність проведення даних курсів в бібліотеці ім. Пушкіна в Оболонському районі на регулярній основі. Батьки висловили подяку адміністрації та співробітникам за надану можливість для ведення проекту Code Club UA.

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>