Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ
ЦПРБ ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Фотогалерея

Наші координати

Як записатись

Правила користування


Пошук по сайту

 

Богдан та Христина Хижу, 4 роки 11 місяців

 «ПРИГОДИ МАЛЕНЬКОГО ГАНСА»

На одному острові жив собі хлопчик. Було йому 7 років, і трапилось так, що опинився він на тому острові сам серед звірів, як Мауглі. Колись (він не знав скільки пройшло часу) він плив з татом-моряком на кораблі. Тут раптом корабель наскочив на великий камінь і потонув. До берега дібрався тільки Ганс, бо йому допоміг голубий дельфін. Так Ганс врятувався.

Але він жив на острові не сам, бо в нього були друзі: Папуга Еміль, мавпа Руді, свинка Ганзі і той дельфін, який його врятував, назвав Ганс його Дельфі.

Дні Ганса минали не дуже сумно. Він спочатку будував собі хижку, потім шукав собі їжу, а у вільний час грався зі своїми вірними друзями, бігав лісом, граючись з ними в квача, стрибав з Руді по зелених ліанах, та плавав з Дельфі в мові. Їм було весело разом!

І ось одного разу, коли була темна ніч, Ганс прокинувся від стукоту в двері. Він відчинив і побачив за дверима свого друга – папугу Еміля. У нього в дзьобі був якийсь аркуш паперу. Що ж це? Коли Ганс його роздивився, то зрозумів, що то піратська карта! Вона була дуже стара і мабуть справжня! Там була чорна піратська мітка…

Ганс ледве дочекався ранку, щоб вирушити на пошук скарбів. Бо на карті був його острів і намальовані якісь стрілки. Ганс почав за ними рухатись. Він ішов через пальмовий ліс, потім він знайшов компас, наткнувся на якийсь череп. Він його підняв, з нього виповзла змія, Ганс дуже злякався, – вона ледве його не вкусила, Ганс побіг вперед і тут раптом побачив вхід у якусь печеру. Він туди зайшов і побачив лабіринт. Він почав по ньому ходити і не одної миті не помилився. В кінці цього заплутаного лабіринту він з здивуванням побачив три скрині скарбів. Там було золото, срібло та діаманти!!! Він дуже зрадів, бо це був справжній піратський скарб. Ганс довго переносив його до себе в хижку. Там було ціле багатство!

Після цих пригод він заснув і йому приснилося, що він літав на крилах, а коли він прокинувся то побачив, що біля нього стоїть його радісна мама, яка весь цей час його шукала!

Після цього щасливий Ганс поплив з нею додому і повіз з собою свої скарби. Тепер він був дуже багатий. Своїх друзів він теж не забув, вони поплили разом з ним. А дорогою співали свою улюблену пісню:

 

Трам-та-рі, рубіни, алмази
Золоті та срібні прикраси
Зігрівають душу пірата
В трюмі є по скрині на брата!

 

Тепер вони жили довго й щасливо!

 

Всі твори

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>