Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

ЦЕНТРАЛЬНА ПУБЛІЧНА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА
ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

В читальній залі Центральної публічної районної бібліотеки ім. О.С. Пушкіна проводяться виставки робіт
Діденко Олександри Вікторівни.

З жовтня 2008 року по лютий 2009 року виставка робіт виконаних технікою олія по ЛЕВКАСУ.
З лютого по листопад 2009 року виставка ПОРТРЕТІВ.

З листопада 2009 року виставка НОВИХ робіт виконаних технікою олія по ЛЕВКАСУ.


Олександра Діденко
(1982 р.н., м. Київ)
художник-монументаліст, спеціаліст з сакрального мистецтва.

У творчому надбанні художниці – як монументальні, так і станкові роботи. Працюючи у різних техніках, найчастіше звертається до левкасу, акварельного та олійного живопису, монотипії, батіка. В роботах художниці можна простежити потяг до стилю модерн, характерними рисами якого є естетизм, символізм, діалог культур, виразність форм і декоративність. Разом з цим для неї властива конструктивна композиційна побудова, її графічна основа, динамічний рух ліній, моделювання форми за допомогою чітких площинних мазків. Кожній деталі автор приділяє особливу увагу: серед улюблених мотивів маленькі комахи й екзотичні тварини, повсякденні речі і фантастичні образи. У переломленні дійсності звичайні речі, завдяки художнім засобам, постають перед глядачем під новим кутом. Поєднуючи традиційний іконопис з особистими здобутками, художниця створила власний стиль. Обличчя героїв мають духовні риси: тонкі губи, високе чоло, видовжені очі, ніс. Навіть в історичних зануреннях, стилізаціях у дусі мистецтва Сходу і Африки (Японії і Єгипту) вбачаються іконописні лики. Образи риби, човна, рибалок – це все християнські символи.

Взагалі, символічність – одна з характерних рис художниці. Привертають увагу і фактурність робіт у поєднанні з цікавою формою матеріалу (дошки), використання різних елементів, які наче занесені вітром з минулого часу: гачечки з старих дверей, ключі, годинники, ґудзики, шматочки тканин, мережива, шкіри, хутра, газети, мушлі, керамічні уламки тощо.

Творчість художниці нерозривна пов’язана з викладацькою діяльністю у дитячій школі мистецтв, причому остання є не менш творчою, ніж основна професія. Спілкуючись з дітьми, відбувається двосторонній обмін поглядами, ідеями. Будучи тонким психологом, вона відчуває кожну дитину, намагається виявити творчі паростки, розвинути їх і дати художню освіту. Навчальний процес відбувається з урахуванням потреб, можливостей, характеру, темпераменту окремого учня. Для неї кожна дитина є унікальною, кожна являється особистістю, має своє власне світобачення. І, мабуть, тому її учні мають такі цікаві, неповторні, несхожі на інших роботи, які відзначені на чисельних конкурсах і виставках.
А успіхи учнів – це подвійний успіх для Вчителя.

 

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової
Публічна бібліотека
ім. Панаса Мирного
Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна
Публічна бібліотека № 138
Дитячі бібліотеки
Бібліотека
ім. Аркадія Гайдара
для дітей
Бібліотека
ім.Г.Котовського
для дітей
Бібліотека
ім. Саші Чекаліна
для дітей
Бібліотека № 102
для дітей
Бібліотека № 120
для дітей
Бібліотека № 129
для дітей
 

return_links(); ?>