Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту // Головна сторінка ЦБС // ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна
     

 


 
 
 
 

Нові надходження

 

 


 
 
 
 

 

 


Пошук по сайту

 

 

     
 

Масові заходи

2014 рік

Лютий

(Бесіда)

Дмитро Іванович Менделєєв (1834 – 1907)— російський хімік, один з авторів періодичної таблиці хімічних елементів.

 

 

(Тем. полиця) 

10 лютого 1837 року помер Олександр Пушкін.

У Санкт-Перербурзі від рани, отриманої попереднього дня на дуелі, на 38-у році життя помер видатний російський поет Олександр Сергійович Пушкін, який увійшов у історію російської культури як творець російської літературної мови і родоначальник нової російської літератури.

 

 

(Бесіда)

Івaн Aндpійoвич Kpилoв (1769 - 1844) - pocійcький пoeт, бaйкap, пepeклaдaч, пиcьмeнник.

Іван Крилов був видавцем сатиричного журналу "Пошта духів". Крім цього, Іван Крилов є автором понад двохсот байок. Найбільш відомими "крилатими" байками Крилова є: «Зозуля і Орел», «Осел і Соловей», «Бабка й Мураха», «Квартет», «Мавпа і окуляри» і т.д.

 

 

(Кн. виставка)

14 лютого весь християнський світ відзначає День святого Валентина - покровителя всіх закоханих. Це найромантичніше свято, коли всі зізнаються один одному в коханні і дарують милі подарунки і валентинки своїм коханим.

(Бесіда)

Лев (Левко) Миколайович Ревуцький (1889 —1977) — український композитор, педагог, музичний і громадський діяч.

Маючи талант і фундаментальну освіту, Лев Миколайович Ревуцький прославився як один із найкращих українських композиторів. А його твори стали відомими далеко за межами України.

(Бесіда)

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Відзначати його запропонувала ЮНЕСКО, виступивши таким чином на підтримку багатомовності і наголошуючи на тому, як важливо берегти, плекати та розвивати рідну мову кожної народності.

(Бесіда)

Олег Яновський – (1944-2009) радянський, російський актор театру і кіно, режисер, народний артист СРСР.

Найбільшу популярність акторові принесла робота у фільмах «Щит і меч», «Служили два товариші», «Той самий Мюнхгаузен», «Польоти уві сні і наяву», «Ностальгія». На театральній сцені його найяскравішими роботами стали ролі у виставах «Ідіот» Ф. М. Достоєвського, «Сині коні на червоній траві» М. Ф. Шатрова, «Оптимістична трагедія» Вс. В. Вишневського, «Чайка» А. П. Чехова, "Блазень Балакірєв» Г. І. Горіна.

 

 

 
     
     

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 

 

 

return_links(); ?>