Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту // Головна сторінка ЦБС // ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна
     

 


 
 
 
 

Нові надходження

 

 


 
 
 
 

 

 


Пошук по сайту

 

 

     
 

Масові заходи

2014 рік

Вітаємо з Новим роком!

Січень

(Книжкова виставка, присвячена святам -

Новому року та Різдву)

Дорогі наші читачі!

Вітаємо вас з Новим 2014 роком

і Різдвом!

Ми бажаєм в році цьому

Жити краще, ніж у тому.

Щастя й радості в оселю,

Щоб були усі веселі.

Друзів, щирості, любові,

Подарунків, сміху й долі.

До мети йдіть крок за кроком!

Із Різдвом та Новим Роком!

 

(Бесіда)

Степан Руданський (1834 - 1873) — видатний український поет, автор знаменитих «Співомовок» — однієї з найважливіших і найулюбленіших книжок чи не кожної української родини.

 

(Бесіда)

Степан Васильченко(Панасенко) (1778-1932)- український письменник, перекладач, журналіст, педагог. Автор книжок «Ескізи», «Оповідання», «Кармалюк», «Мужицька арихметика», «Авіаційний гурток», «На перші гулі», «Талант» та ін.

(Бесіда)

Харукі Муракамі (1949) - популярний японський письменник і перекладач ("Полювання на овець", "Денс, денс, денс", "Хроніки заводного птаха", "На південь від кордону, на захід від сонця" та ін.).

(Бесіда)

Василь Семенович Лановий (1934) - актор театру й кіно, народний артист СРСР; серед його робіт - «Війна і мир» та «17 миттєвостей весни»

(Бесіда)

Едгар Аллан По (1809 - 1849) -американський письменник, поет, один із найбільш значних представників американського романтизму. Вважається творцем детективно-фантастичного жанру в літературі.

(Тем. перегляд)

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західно - Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

(Тем. полиця)

Вільям Сомерсет Моем - (1874 - 1965), англійський письменник ("Місяць і мідяк", "Лезо бритви", "Театр").

(Тем. перегляд)

Сумська область — область у північно-східній частині України; охоплює частини Середньоруської височини і Придніпровської низовини. Утворена 10 січня 1939 року. Центр — місто Суми.

 

 
     
     

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 

 

 

return_links(); ?>