Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту // Головна сторінка ЦБС // ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна
     

 


 
 
 
 

Нові надходження

 

 


 
 
 
 

 

 


Пошук по сайту

 

 

 

Відео-Пушкін

 

Невід’ємною темою кіномистецтва є екранізація творів провідних письменників.

Екранізація літературних творів сьогодні є дуже популярною, тому що саме вже створені шедеври нерідко стають прекрасним сюжетом для кінофільму. Незважаючи на те, що сьогодні досить часто можна побачити екранізації античних міфів, народних переказів, коміксів, комп’ютерних ігор, літературні твори все ще становлять для режисерів найбільший інтерес.

Найчастіше екранізують класичні літературні твори відомих авторів, які вже давно здобули широку популярність у читачів. З одного боку, популярність автора і тексту дає можливість залучити до фільму якомога більшу увагу глядачів – навіть якщо кіно не представляє жодної художньої цінності, його прийдуть подивитися як мінімум шанувальники творчості автора, за мотивами оповідання або роману якого була знята кінострічка.

Літературні герої отримують екранне життя і продовжують свою велику місію вже в зримих кінематографічних образах та діях.

Пропонуємо збірку відео - матеріалів – екранізації творів О.С.Пушкіна

 

 

 
 
 

 

   
 

 

 
 
Драматичні твори

 

 
 
Вірші

"А в ненастные дни..."

Муз. П.Чайковського (З опери "Пиковая дама")

"Адели"

Муз. М. Глінки. Виконує О.Ісаєва

Муз. Н. Хаккель. Виконує М.Тосман

Муз. С.Танєєва. Виконує хор "Фенікс"

"Ангел"

Виконує Е.Галєєва

"Андрей Шанье"

Читає В.Лановой

"Анчар"