Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту // Головна сторінка ЦБС // ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна
     

 


 
 
 
 

Нові надходження

 

 


 
 
 
 

 

 


Пошук по сайту

 

 

 

Афоризми та цитати

 

 
 

Книги супроводжують людину все її життя . Вони стають її постійними супутниками , допомагають розібратися у важких питаннях , вирішити найважливіші життєві проблеми.

Книга відкриває нам вікно в новий незвіданий світ . Ми переживаємо разом з героями, радіємо їх щастю, страждаємо разом з ними і чекаємо благополучного кінця .

Книга вчить нас бути добрішими один до одного , вчить милосердю , співчуттю . Книга розвиває кругозір , розвиває мислення і фантазію. Читаючи будь-який твір , ми стаємо грамотніше , як в усній , так і в письмовій мові . Ми поповнюємо свій словниковий запас, тим самим робимо себе більш цікавою людиною .

Велика роль книги в житті людини. Без неї були б неможливі ні освіта , ні культура нашого суспільства. Саме книга зберігає в собі все те , що накопичило людство за всі століття свого існування в різних областях. Частіше приходьте до храму книги - бібліотеку , і там вам знову відкриється прекрасний і чудовий світ !

 

 
 

 

 

 

 
     

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 

 

 

return_links(); ?>