Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту // Головна сторінка ЦБС // ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна
     

 


 
 
 
 

Нові надходження

 

 


 
 
 
 

 

 


Пошук по сайту

 

 

     
 

Тут Данте заведе вас в рай,

Шекспір відкриє високості.

Наш Гоголь обезсмертить край,

І Пушкін вас запросить в гості.

Відділ абонементу є структурним підрозділом Центральної публічної районної бібліотеки ім. О. С. Пушкіна і здійснює видачу читачеві документів для використання поза бібліотекою на певний строк і за певних умов.

Відділ обслуговуваня читачів ЦПРБ ім. О. С. Пушкіна є демократичним, культурно-освітнім та інформаційним закладом, що здійснює широку популяризацію творів друку та інших документів з метою задоволення інформаційних потреб користувачів.

Відділ абонементу загальнодоступний, здійснює обслуговування всіх категорій населення. Користування послугами відділу є безкоштовне.

Основна мета роботи абонементу - найповніше задоволення читацьких запитів. Шляхом популяризації кращих зразків української і світової літератури сприяти затвердженню і всебічному розвитку культури, а тим самим зміцненню гуманістичних та загальнолюдських ідеалів, виховання потреби здорового способу життя.

Головною цінністю відділу є книжкова колекція.
Вона складає приблизно 40 тис. примірників.

 

У відділі абонементу користувачі знайдуть:


- класичну, сучасну, галузеву та довідкову літературу;
- інформацію з будь-якого питання;
- професіоналізм, увагу та доброзичливість персоналу.

Свої враження, пропозиції, вірші про Оболонь, про Олександра Сергійовича Пушкіна просимо надсилати на нашу поштову скриньку.

 

 

 

 

 

 
     

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 

 

 

return_links(); ?>