Colors: Green Color

Калейдоскоп подій

В нашій бібліотеці пройшло ще одне цікаве та корисне заняття.
Психологиня Світлана Шумило, методистка Будинку вчителя розповідала нам про самооцінку людини, коли і як вона формується, як впливає на життя та стосунки з людьми, як можна її корегувати.

22 травня 2024 року виповнюється 145 років від дня народження Симона Петлюри - видатного українського державного, військового та політичного діяча, а також публіциста, літературного і театрального критика.

22 травня до нас завітав аспірант 1-го року навчання факультету суспільно-гуманітарних наук кафедри історії України Київського ун-ту ім. Бориса Грінченка Коломієць Дмитро Ігорович. Для учнів 9-го класу школи #29 він провів екскурсію-лекцію по Києву через Q-код на тему: «Як міг виглядати Київ: антиутопія радянського довоєнного міста».

21 травня в світі відзначають Міжнародний день чаю. Тож з цієї нагоди в ЦПРБ «Почайна» відбулася інформаційна година «Чайні традиції світу». Відвідувачі прослухали інформаційну лекцію про те, які традиції чаювання існують в різних країнах світу та в Україні. Присутні мали змогу продегустувати Іван-чай.

На майстер-класі цього разу із пані Світланою робили ось таку симпатичну Сову. Учасники наполегливо виконували нелегке завдання із задоволенням. Символ мудрості вийшов гарненький!

Авторка текстів та ідеї – Анна Проскурня.
«Миттєвості життя» – це про важливість кожної миті. Про цінність життя, особливо в наші дні.
Також була показана коротка версія Вистави під назвою «Миттєвості життя» на тему текстів із книги чотиривіршів Анни Проскурні «100: життя і пам'ять» у жанрі «Українське хоку».