ukenfrdeitptru
Colors: Green Color

Калейдоскоп подій

 В бібліотеках Оболонського району, а саме: Публічних бібліотеках  № 138 та ім. Самеда Вургуна,  пройшли зустрічі працівників Головного управління пенсійного фонду  в Україні м. Києва з бажаючими користувачами.

6 грудня 2018 року в ЦПРБ ім. О.С.Пушкіна відбулася літературна година «Майстер віршової форми», присвячена 140-річчю з дня народження Олександра Олеся – лірика, поета поезії серця.

В ЦПРБ ім. О.С.Пушкіна відбулася літературна година «Гордість українського письменства», присвячена 180-річчю з дня народження Івана Нечуя-Левицького – славного представника української культури, письменника-демократа, великого майстра слова, що півстоліття плідно працював на ниві українського письменства.

До нашої бібліотеки завітали десятикласники школи №211 на зустріч з поетом, видавцем, членом Національної Спілки письменників України, лауреатом багатьох літературних премій, кандидатом філологічних наук,  делегатом Бакинського міжнародного гуманітарного форуму  Дмитром Бураго.

В читальній залі нашої бібліотеки відбулася зустріч з  давнім другом нашої бібліотеки поеткою, перекладачкою Оленою О’Лір.

Дев’ятикласники школи №211 мали нагоду помандрувати сторінками відомих творів Дж.Р.Р. Толкіна перекладених Оленою О’Лір:  «Гобіт , або Туди і Звідти» і «Берен і Лутієн»,   поринувши  в міфічний світ гобітів і ельфів та інших героїв.

Гостя заходу  бардеса Оксана Чайка виконала балади з перекладених творів Толкіна.

Старшокласники не залишились байдужими і долучились до розмови, показавши неабияку обізнаність з творами знаменитого письменника.

Дякуємо Олені О’Лір за чудову презентацію і подаровані для бібліотеки книги, поету Миколі Байдюка за подаровану нову збірку його поезій «Поет Сліпучого Тембру» та за світлини з заходу, Оксані Чайці вдячність за чудові музичні хвилини.

23 листопада в межах програми «Доктор у Вашому домі» читачі  Публічної бібліотеки № 138 отримали первину діагностичну консультацію, що до їх здоров’я.

Популярне