ukenfrdeitptru
Colors: Green Color

Калейдоскоп подій

 16 квітня 2019 року в малій залі ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна відбулася презентація з нагоди святкування у 2019 році 210-го ювілею Чарльза Роберта Дарвіна - видатного науковця, відчайдушного мандрівника-натураліста, який зробив численні відкриття у області природничої історії, біології, зоології, геології, дослідив і вперше описав численні маловідомі явища природи, а також створив і довів теорію еволюції видів та разом з Альфредом Расселом Уоллесом виклав принципи природного добору.

Нам переказують вітання з Полтавщини, куди ми минулого і цього року передали чимало книжок, принесених доброчинцями на підтримку Всеукраїнської акції Міли Іванцової "100 книжок для сільської бібліотеки". 

 В рамках проекту «Забуті імена» в читальній залі ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна відбувся літературно-музичний вечір присвячений Антоніо Спадавеккіа (Радянський композитор італійського походження. Народився в Одесі. Писав музику до багатьох кінофільмів (кінофільм «Золушка»), автор опер, балетів, концертів).

 28 квітня 2019 року до ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна завітали учні 1-х – 3-х класів з Навчально виховного комплексу Перша ластівка. Для юних читачів була проведена екскурсія по бібліотеці.

Сьогодні в нашій бібліотеці пройшов майстер-клас по малюванню з мисткинею, Людмилою Карпенко, праонукою відомого художника Фотія Красицького та родичкою Тараса Шевченка.

Популярне