ПБ № 138

Colors: Green Color

Калейдоскоп подій

28 липня відзначається День Української Державності. Історія української державності – це історія національно-визвольної боротьби, а початком державності вважається хрещення Київської Русі. Сучасному поколінню потрібні не лише воля і хоробрість у відстоюванні своєї незалежності, а й знання про те, звідки ми прийшли, чого досягли, що маємо й завдяки чому.

Детальніше...

Основний Закон України, що закріплює головні засади організації держави та суспільства, утверджує конституційні права, свободи та обов’язки людини і громадянина був прийнятий 28 червня 1996 року.

Детальніше...

26 червня виповнюється 120 років від дня народження Еріка Артура Блера, відомого під псевдонімом Джордж Оруелл. Найпопулярнішими стали його соціальні сатири: повість-притча «Звіроферма» («Animal Farm», 1945) та роман –антиутопія «1984» («Nineteen Eighty-Four», 1949).

Детальніше...

Нагадаємо, що соняшник був затверджений, як один із символів нашої країни до Дня пам’яті захисників України (29.08)  на засіданні Кабінету Міністрів України від  16 серпня 2013 року.

Детальніше...

22 червня виповнилось 125 років від дня народження Е. М. Ремарка, видатного німецького письменника. Він створив образ людини, яка в молоді роки пройшла страхіття війни, солдатського життя і пошуки себе після повернення до мирного буття.

Детальніше...

 

 
 
 
 

Наша адреса: м. Київ,вул. Зої Гайдай, 5
Тел.: (044) 410-24-37


Транспорт:
Трамваї: 4, 16 - їхати до зупинки "Вул. З. Гайдай"
Тролейбуси: 32, 34 - їхати до зупинки "Вул. З. Гайдай"
Автобуси: 99 - їхати до зупинки "Вул. З. Гайдай"
Маршрутні таксі : 402 - їхати до зупинки "Вул. З. Гайдай"