В рамках Жіночий клуб "Жива" ми організували групу психологічної підтримки "Енергія" під керівництвом психолога Світлана Шумило.
Сім жінок (сьогодні було шість) з різними життєвими ситуаціями, з різним ступенем їхньої складності та вирішення, шукали баланс у своєму житті і опрацьовували шляхи вирівнювання тієї чи іншої сфери життя, де "колесо балансу" провалюється і не котиться так, як воно могло би робити.
А ще - ми вчилися прислухатися до власних відчуттів, розуміти свої потреби і запит на їхнє задоволення, обговорювали правила групи, багато спілкувалися, сміялися і пили чай з тортом і шоколадом. Сама собою народилася назва групи психологічної підтримки - Енергія, бо кожна з нас здатна генерувати мегаватти енергії, а всі разом - ми маленька, але потужна атомна станція. )))
Клуб поступово розширює коло своїх учасниць і сфери взаємодії. Ми давно хотіли попрацювати із психологом на груповій терапії, і ось нарешті наша мрія стала реальністю. Дякуємо, пані Світлано, що погодилися долучитися до нашого гурту. )))