Рік добігає кінця. Він складається із годин, днів, тижнів, місяців... І от разом із зимовими святами нас закружляв Тиждень національного читання!
Наша робота серед книжок показує, що читають люди всесезонно. Правда, багато хто читає тихо, не хвалиться тим у соцмережах, але нерідко відвідувачі діляться з нами враженнями від прочитаного, розповідають про свої уподобання. Буває від цього і радісно, і сумно. Тож - докладаємо зусиль, щоби зацікавити саме українськими авторами, сучасними й тими, хто писав раніше, але був свідомо замовчуваний. Пропонуємо зарубіжну літературу українською, робимо свою роботу свідомо і з любов'ю. Також із радістю зустрічаємо письменників у наших стінах, любимо слухати їх, ставити безліч питань, цікавитися їхнім творчим шляхом та джерелом сюжетів.
Книга єднає. Хороша книга живить і розум, і душу, наповнює знаннями та додає емоційних переживань.
Читаймо, друзі! Спонукаймо до читання інших! Звертаймо особливу увагу на дітей, адже любов до книжки, прищеплена у ранньому віці, залишається назавжди.
Пишіть у коментарях свої враження про прочитані книжки, про те, що читаєте зараз, що би хотіли почитати, кого знаєте з наших сучасних авторів, що вам подобається в нашому літературному середовищі, що ні. Завжди вам раді!
Будьмо своїми!