Читати – це справді бути у тренді. Це означає бути серед тих, хто мислить і розвивається. Потрібно створити МОДУ НА ЧИТАННЯ,  щоб це було престижно у суспільстві.

Публічна бібліотека імені Анни Ахматової долучилася до популяризації читання на бібліофесті «Читати модно! Будь у тренді!»

Читачі фотографувалися в нашій фотозоні «STOP-кадр» у костюмах літературних персонажів, проходили майстер-класи з рукоділля на стенді «Терапія від Анюти», змагалися на ігровому майданчику. Наші юні друзі давно знають, що бібліотека – це не тільки можливість взяти книжку, а й живе спілкування з цікавими людьми, творчість і рукоділля, нагода навчитися чомусь корисному, а також хороший настрій. З дітьми часто приходять їхні батьки і теж не залишаються осторонь наших заходів, пропонують свої ідеї для спільного проведення часу, приводять своїх знайомих на майстер-класи та зустрічі з сучасними письменниками.  

Як сучасна бібліотека ми прагнемо не тільки піднімати престиж книжки в суспільстві, а й створювати душевний інтелектуальний мікроклімат, небайдужий і приязний до відвідувачів простір, куди хочеться повертатися.