×

Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/biblioteki/HNS/2022_gallery/2022_05_23
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Після нашої перемоги екскурсоводи водитимуть групи туристів і розповідатимуть, яким був Київ під час російської навали, що хотіла за два дні його взяти і пройтися парадом по центральній вулиці. І ми з радістю сходимо на таку екскурсію і ще своєї інформації додамо, як люди ховалися від обстрілів у підвалі під бібліотекою, або як прагнули читати у тяжкі дні, як цінували книжку.

А поки що хороша новина - з 23 травня після довгої перерви відновлений рух нашого унікального і любимого трамваю №12 - Контрактова площа - Пуща Водиця, 14 лінія. Інтервал руху - 20 хвилин.
Радіємо, дякуємо тим, хто відновлює, відбудовує, налагоджує життя столиці та околиць, і в порядку краєзнавчої прогулянки в часі пропонуємо інформацію про історію цього незвичайного маршруту, а також кілька приємних оку місцевих мешканців світлин. Ми переможемо! Слава Україні!

{gallery}biblioteki/HNS/2022_gallery/2022_05_23{/gallery}