У нас вкотре вже відбулася зустріч із письменницею та астрологинею Маріанною Малиною, яка прочитала захопливу лекцію про астральну міфологію, розповіла про астрономію стародавнього Китаю, про перший у світі Місячний Зодіак, який суттєво відрізнявся від того, до якого ми сьогодні звикли. Адже він налічував цілих двадцять вісім знаків і був пов’язаний з рухом Місяця відносно зірок.
Гостя розповіла, що китайці бачили сузір’я не так, як європейці. Вони ділили екліптику на чотири великі частини: палац Лазурового Дракона, палац Чорної Черепахи, палац Білого Тигра та палац Червоної Птахи. В кожному палаці знаходилося по сім «кімнаток» – сім менших сузір’їв. Всього сузір’їв було двадцять вісім. Ними і рухався Місяць, «ночуючи» кожної ночі в іншій «кімнатці», тобто серед інших зірок.
Кожному сузір’ю відповідав свій звір, таким чином утворюючи велике коло звірів – Зодіак. Пізніше, з цього великого кола відокремилося дванадцять відомих нам звірів, один з яких, Тигр, являється управителем цього року.
Також пані Маріанна презентувала унікальну колоду карт – створену нею за Місячним Зодіаком. На них зображені звірі та сузір’я, що відкриває можливість наочно побачити весь Місячний Зодіак та вивчити його.
В основу колоди лягли двадцять вісім акварелей, намальованих письменницею власноруч. Так що сьогодні Маріанна Малина презентувала себе і як художниця.
Колода «Карти Місячних Звірів» створена не тільки в навчальних цілях, це також чудовий інструмент для самопізнання. Карти «говорять» мовою образів і є прекрасним інструментом для роботи психологів.
Виявляється, ці карти можна використовувати і як колоду Таро, тобто працювати з майбутнім та його передбаченням. За допомогою цих астральних карт, як стверджує Маріанна, можна дізнатися не тільки про майбутній розвиток подій, а навіть про їх час, бо кожна карта прив’язана до певного часового проміжку. Карти також вказують напрямок, що дає підказки при пошуку загублених речей.