До Дня захисників і захисниць України хочемо розповісти вам, друзі, про ще молоде, але вже відоме й енергійне патріотичне видавництво "Білка".

Багато хто з уже добре відомих на книжковому ринку видавців вважає, що війна, сучасність та активна життєва позиція – це не формат. Молоде ж і мобільне (можна сказати сміливе) видавництво "Білка", якому ще немає і трьох років, обрало собі саме таку нішу. І кожна його книжка - це подія у літературному світі. Вони мають бездоганний дизайн, а також озвучують патріотичну позицію. Автори його - здебільшого початківці, але це люди, які пишуть про події із власного досвіду - колишні чи й теперішні військові, волонтери, учасники важливих в історії України подій.
Книжки "Білки" за цей короткий час отримали вже дуже вагомі літературні нагороди. Зокрема - перемога в конкурсі "Книга року ВВС" 2019 і 2020 років, відзнака Черкаського книжкового фестивалю, дві позиції у списку "30 найзначиміших книг незалежної України" та інші.
Кілька книжок цього видавництва ми маємо на своїх полицях, намагаємося слідкувати за новинками, проводили у себе презентацію роману Міли Іванцової "Намальовані люди" за участю видавчині Ірини Білоцерковської.
Вважаємо, що варто подякувати у День захисника й захисниці України не тільки тим, хто на передовій боронить нашу Батьківщину, а й тим, хто боронить мізки українців від пропаганди, хто вселяє дух патріотизму, розповідає правду про нашу історію вустами очевидців, виховує молоде покоління.
До всього - видавництво також підтримує різні волонтерські проєкти і допомагає нашим захисникам та військовим медикам.
Закликаємо читати книжки про нашу сучасність, відвідувати літературні фестивалі та звертати увагу на ятку "Білки", а також на "Ветнамет" (ветеранський намет) - місце, де продаються патріотичні книжки різних видавництв.
Слава Україні!