До Дня захисника України та Дня українського козацтва в Публічній бібліотеці ім. Самеда Вургуна відбулось святкове дійство.  

 Учні 8-б класу школи №210 під керівництвом вчительки української мови та літератури Бученко Ірини Василівни та бібліотекаря Гаврилюк Наталі Миколаївни показали свої знання та ерудицію в  вікторині «Козацька держава – наша гордість і слава». Спочатку школярі почитали вірші, а потім розпочалися командні змагання: «що означає слово «козак?»; «що було найважливішою ознакою влади?»; «що було атрибутом козака?»- на ці та інші питання про козаків команди дівчат та хлопців відповідали жваво, цікаво, дотепно.

 На свято були запрошені Воїни-захисники – боєць батальйону ім. Героя України генерала Кульчицького, Азербайджанський козак з Українською душею Відаді Ісрафілов та Голова Всеукраїнського об’єднання «Ми – українці» - Іван Татауров. Вони розповіли учням про час козацької слави, про подвиги сьогоднішніх Захисників України. Відаді розповів школярам про свою батьківщину Азербайджан та традиції його народу. Гості прийняли активну участь в змаганнях, подарували бібліотеці книгу «Добробати».  Між школярами і гостями відбувся жвавий діалог.

В кінці зустрічі батьки школярів частували всіх  кулешем та узваром.

Дякуємо всім нашим гостям за чудове свято.

 


ПБ ім. Самеда Вургуна

{tab Графік}

Понеділок 11:00 - 19:00
Вівторок 11:00 - 19:00
Середа 11:00 - 19:00
Четверг 11:00 - 19:00
П'ятниця 11:00 - 19:00
Субота Вихідний
Неділя 11:00 - 18:00

Останній день місяця - санітарний

{tab Про бібліотеку}

Бібліотека ім. Самеда Вургуна заснована у 1974 році. Сучасну назву має з 1978 року. Книжковий фонд - 33,6 тис. примірників українською, російською, азербайджанською мовами, в тому числі платівки, нотні, довідково-бібліографічні видання. Щорічно обслуговує близько 5,0 тис. користувачів; кількість відвідувань за рік - 26,0 тис., книговидач - 103,0 тис. примірників.
Бібліотека співпрайцює з Конгресом азербайджанців в Україні та посольством Азербайджану в Україні, що сприяє розвитку культурних зв'язків та зміцненню дружби українського та азербайджанського народів.

 Усі читачі нашої бібліотеки також мають змогу безкоштовно скористатися послугами Інтернет-центру та Wi-Fi.

{tab Координати}

Наша адреса: м. Київ,вул.вул. Олександра Архипенка, 3


Транспорт:
Тролейбуси: 44, 34 - їхати до зупинки "Кінотеатр "Братислава""
Автобуси:102, 88 - їхати до зупинки "Кінотеатр "Братислава""
Маршрутні таксі :402, 463 - їхати до зупинки "Кінотеатр "Братислава"

{/tabs}