28 березня в нашій бібліотеці відбувся творчий вечір студії Фламенко Flamenco studio ESO, з колективом якого нас об'єднує співпраця і який надзвичайно полюбився нашим відвідувачам.
З історії фламенко : зароджений в Андалусії (Іспанія) наприкінці 18 сторіччя мистецтво фламенко поєднує танець, пісню та гітарний супровід. Повний енергії, темпераменту і чуттєвості, він відображає історію життя, поєднання пристрасті і страждань. У 2010 році ЮНЕСКО оголосила танець нематеріальною культурною спадщиною людства.
Багато людей, які почали вивчати фламенко, залишаються з ним назавжди. Понад 20 років займається викладацькою діяльністю керівник Flamenco studio ESO Світлана Ткаченко. Цього разу пані Світлана розповіла про стилі фламенко: Роса Марія (tangos), Cолеа (solea), Гуахирас (guasiras), Фанданго (fandango), Тріана (tangos), Севільяна (sevillanas), а глядачі мали змогу подивитися їх у виконанні чарівних танцівниць.
У програмі вечора був майстер-клас, вікторина на знання історії танцю фламенко. Переможцем вікторини став користувач нашої бібліотеки, який виграв приз - книжку сучасного іспанського письменника Артуро Перес-Реверте "Королева півдня".
Глядачі були у захваті від енергійного, темпераментного, граційного виконання фламенко, вкотре дякували пані Світлані та колективу студії фламенко за свято іспанського танцю і музики.
Дякуємо Flamenco studio ESO!
Чекаємо на нові зустрічі!


ПБ ім. Самеда Вургуна