Провели екскурс до витоків свята та його традицій.
В Україні свято називається Масниця, але є й інші його назви, серед яких - Колодій, Сиропуст, Масляна, Сирний тиждень та інші. Святкування Масниці починається за 56 днів до Великодня, і триває тиждень - цього року з 11 по 17 березня. Кожен день Сирного тижня має своє значення і свої традиції: понеділок - Зустріч Масниці, вівторок - Заграші, середа - Тещині млинці, четвер - Широка Масниця, п'ятниця - Тещині вечірки, субота - Зовицині посиденьки, неділя - Проводи Масниці або Прощена неділя.
Традиційною стравою свята в українців були вареники з сиром та з іншими начинками. "Зачекайте, вареники, прийде на вас Масниця!"- каже українська народна приказка. Готували багато молочних страв - каші, закваски, ряжанки, сирники, запіканки, галушки та локшину; млинці, які з'являються в цей час на столі - це, здебільшого, налисники - господині майстерно демонстрували свої кулінарні навички.
Цікаво було дізнатись про важливі прикмети, які пов'язані з Масницею:
-несподівані гості на Масницю - щастя у домівці;
-чим більше млинців напекти, тим більше сонячних днів зустрінемо цього року;
-якщо вареники та млинці виходять пишні та красиві, то й рік буде щасливим і багатим на врожай.
А вареники та млинці, які приготували ми, дійсно були пишними та смачними!
Загалом українська Масниця - це не лише проводи зими та зустріч сонця, а й заклик до загального примирення, злагоди та всепрощення. Тому останній день тижня свята називається Прощеною неділею, коли потрібно пробачити всіх своїх рідних та друзів.
Пам'ятаймо та шануймо давні українські традиції, обряди та звичаї!


ПБ ім. Самеда Вургуна