В атмосфері теплоти і щирості пройшла зустріч з давнім другом нашої бібліотеки - письменницею, театрознавцем, перекладачем, головним редактором літературного журналу «Київ» Теодозією Зарівною. На зустріч зі знаною авторкою прийшли учні 7 та 10 класів школи №210.

 Твори Теодозії Зарівни – це незвичайної сили поезія, проза і драматургія, замішані на жіночності, правді та відвертості. І за всім цим та крізь усе це – постать і спостережливість авторки, котра працює зі словом , ніби вишиває на полотні чи висаджує вибагливий квітковий візерунок на клумбі.На заході йшлося про нову книгу «Сходження на Кайзервальд», п’єсу «Тринадцята жінка», за мотивами якої Львівський театр анонсував виставу, про те, що цього року журналу «Київ» - 35 років і як важливо для української культури його існування, «адже після нас залишаються не будинки, фабрики і заводи, а книги, картини, музика, тобто культура. Саме це пам’ятають і цінують покоління». Пані Теодозія читала дітям вірші, ділилась своїми спогадами та життєвими роздумами.

З цією талановитою та чудовою жінкою хочеться зустрічатись знову і знову. Школярі гостинно запросили пані Теодозію на зустріч до своєї школи в наступному навчальному році.


ПБ ім. Самеда Вургуна