Публічна бібліотека ім. Самеда Вургуна традиційно залучає старшокласників до роботи з бібліотекою. Нещодавно цікаву подорож до  нашої бібліотеки  здійснили учні 10- Б класу ліцею № 157. 

Упродовж своєї історії бібліотеки світу зазнали істотних змін. Призначенням перших бібліотек було зберігання документів. З часу свого створення і до сьогодення бібліотека пройшла довгий шлях: від  книг-табличок у глиняних глечиках до сучасної цифрової бібліотеки. 
Завідувачка бібліотекою Галина Чеботарьова провела екскурс в найдавніші бібліотеки світу, розповіла про найдовговічніший підручник, про найважчий стародрук, про наймініатюрніші книжки. Гості дізналися  про «космічну» бібліотеку, про готель для читачів, про  «ночі читання», про «живу бібліотеку» та ще про багато цікавих фактів із життя «храмів душі».
Ще була розповідь  про книжковий фонд, правила роботи з каталогом, знайомство з роботою інтернет-центру. Учні з цікавістю переглянули книжкові виставки, ознайомились з книгами, які найбільше привернули їхню увагу та мали змогу поспілкуватись одне з одним біля книжкових полиць.

Насамкінець, бібліотекарі запросили гостей відвідувати нашу бібліотеку, адже книга – невід’ємна складова життя людини.

 «Книги для мене, як хліб насущний, необхідні» 
                                                                           Т.Г.Шевченко

 


ПБ ім. Самеда Вургуна

Наша адреса: м. Київ,вул.вул. Олександра Архипенка, 3


Транспорт:
Тролейбуси: 44, 34 - їхати до зупинки "Кінотеатр "Братислава""
Автобуси:102, 88 - їхати до зупинки "Кінотеатр "Братислава""
Маршрутні таксі :402, 463 - їхати до зупинки "Кінотеатр "Братислава"