9 січня в бібліотеці ім. Самеда Вургуна відбулась презентація книжки «Симон Петлюра. Статті. Листи. Документи.». Видання приурочене до 90-річчя трагічної загибелі Симона Петлюри, українського державного, політичного діяча, Голови Директорії УНР, Головного отамана військ Української Народної Республіки.

На презентації були поважні гості, Володимир Сергійчук, історик, професор Київського національного університету ім. Тараса Шевченка ,а також на цю подію із США прилетів Микола Кочерга, Президент Фундації Українського геноциду- США, Голова Меморіального фонду Симона Петлюри. На захід завітали представники ОДАУ, науковці, літературознавці, публіцисти, а також активні громадяни, які цікавляться історією своєї країни.

Упорядник книжки, Володимир Сергійчук, розповів багато цікавих фактів про неординарну особистість Симона Петлюри, його роль в визвольній боротьбі українського народу. До його розповідей багато епізодів додав Микола Кочерга, який розповідав про життя Симона Петлюри в еміграції, діяльність української діаспори, та Українську бібліотеку імені Симона Петлюри в Парижі. Під час виступів слухачі задавали багато запитань по історії України, на які по-черзі відповідали наші гості.

Заслужений артист України Борис Лобода, читав уривки з книги, яка презентувалась, та вірші Євгена Маланюка присвячені Симону Петлюрі. Наталія Єржиківська, літературознавець, науковець, розповіла присутнім про Євгена Маланюка, його зв’язки з Симоном Петлюрою.

Лідія Баранова читала безсмертний вірш Віктора Баранова «До українців».

Висловлюємо щиру подяку Володимиру Сергійчуку та Миколі Кочерзі за презентацію книги, та подаровані книги для бібліотеки.

Подяка Олені Олексієнко, студентці КНУ ім. Тараса Шевченка, та всім друзям бібліотеки, хто долучився до організації та проведення заходу.

 

{gallery}biblioteki/vurguna/gallery_2018/2018_01_12{/gallery}


ПБ ім. Самеда Вургуна

{tab Графік}

Понеділок 11:00 - 19:00
Вівторок 11:00 - 19:00
Середа 11:00 - 19:00
Четверг 11:00 - 19:00
П'ятниця 11:00 - 19:00
Субота Вихідний
Неділя 11:00 - 18:00

Останній день місяця - санітарний

{tab Про бібліотеку}

Бібліотека ім. Самеда Вургуна заснована у 1974 році. Сучасну назву має з 1978 року. Книжковий фонд - 33,6 тис. примірників українською, російською, азербайджанською мовами, в тому числі платівки, нотні, довідково-бібліографічні видання. Щорічно обслуговує близько 5,0 тис. користувачів; кількість відвідувань за рік - 26,0 тис., книговидач - 103,0 тис. примірників.
Бібліотека співпрайцює з Конгресом азербайджанців в Україні та посольством Азербайджану в Україні, що сприяє розвитку культурних зв'язків та зміцненню дружби українського та азербайджанського народів.

 Усі читачі нашої бібліотеки також мають змогу безкоштовно скористатися послугами Інтернет-центру та Wi-Fi.

{tab Координати}

Наша адреса: м. Київ,вул.вул. Олександра Архипенка, 3


Транспорт:
Тролейбуси: 44, 34 - їхати до зупинки "Кінотеатр "Братислава""
Автобуси:102, 88 - їхати до зупинки "Кінотеатр "Братислава""
Маршрутні таксі :402, 463 - їхати до зупинки "Кінотеатр "Братислава"

{/tabs}