30 квітня в читальній залі нашої бібліотеки відбулася зустріч- презентація із бійцем ТрО, волонтером, письменником, педагогом, громадським діячем Сергієм Соколовим. Він презентував свою історичну книгу «Історія в моментах: Україна/Московія». Пан Сергій розповів про своє волонтерське життя, про роботу над книгою, що його спіткало до її написання. Наші гості з великим зацікавленням продивлялися книгу, ставили багато запитань пану Сергію, адже вона «зачепила за живе» кожного українця. Книга видана вже на трьох мовах світу!
Матеріал поданий в цій книзі читачам та опрацювання джерел дасть відповідь на запитання: « Що для тебе Україна?”, “Хто ми - українці?», «Що ми знаємо про свою історію та ідентичність?» та інші запитання, які стоять як виклик перед нашим суспільством. Чимало присутніх придбали собі книгу.
Гарним доповненням до зустрічі був виступ хору «Просвіта» , керівником якого є Васильєва Любов Іванівна, а Довженко Любов Володимирівна зачитала свої вірші на тему сьогодення. В дружній атмосфері і з надією на подальші зустрічі, гості ледь відпустили пана Сергія! Дуже дякуємо!