Colors: Green Color

Калейдоскоп подій публічної бібліотеки ім. Панаса Мирного

До Дня батька, який будемо святкувати у неділю 16 червня у нашій бібліотеці пройшов майстер-клас із виготовлення вітальної незвичайної листівки-орігамі. Учасники вибирали, що кому подобається із представлених зразків, які надала наша бібліотечна майстриня. Дехто зробив не одну, дуже сподобалась така листівочка!

Детальніше...

Таку рамку для фото запропонувала пані Світлана на майстер-класі учасникам. Дуже гарні вийшли, кожен мав змогу пофантазувати над своєю рамкою!

Детальніше...

Сьогодні «Чарівні ручки» робили вишеньки-черешеньки орігамі. А після цього учасники малювали малюнки нашим Захисникам, які ми обовʼязково передамо волонтерам.

Детальніше...

Знову до нас завітала пані Оксана Томащук, представник Міжнародного Медичного Корпусу і провела настільну гру для жінок різної вікової категорії «Бути жінкою». Це анти дискримінаційна гра. Її мета - привернути увагу суспільства до боротьби проти гендерних стереотипів та дискримінації жінок. У кожного учасника гри є своя ігрова роль - героїня з певними характеристиками та ресурсами.
Детальніше...

Цього разу пані Світлана запропонувала малювати японських коропів Кої та різні картинки, які стосуються моря. Адже настало літо і попри всі негаразди все таки думаємо про море… згадуємо як було раніше

Детальніше...