ПБ ім. Панаса Мирного

Colors: Green Color

Калейдоскоп подій

Цього разу нарівні із дітлахами активну участь у майстер-класі взяли і мами. Під керівництвом пані Світлани всі малювали осіннього казкового кролика. У кожного вийшов неймовірно симпатичний кролик!

Детальніше...

В нашій бібліотеці від Благодійного фонду «Карітас Київ» аніматор Артур провів цікаву годину дозвілля з дітлахами. Були настільні ігри, вікторина, загадки. Дівчатам сподобалася гра Дженга, в двох варіантах. Закінчили ігри гойдалками учасниць на великому полотні.

Детальніше...

Від Благодійного фонду «Київ Карітас» до нас сьогодні завітав веселий Міккі Mouse. Діткам сподобалися різноманітні ігри, у які він з ними грався. Долучилися і мами.

Детальніше...

З кожним наступним заняттям завдяки пані Світлані, дітки удосконалюють свої знання про українські обереги. Набувають досвіду їх виготовлення.

Детальніше...

Майстер-клас «Малюнок для Захисників». Дітки малювали кольоровими олівцями малюнки для наших Захисників, а мамам ми запропонували сплести браслетики- обереги для воїнів. Всі старалися, щоб все гарно вийшло. Малюнки та браслетики передамо волонтерам. Все буде Україна! Слава Героям!

Детальніше...

Наша адреса: м. Київ, вул. Кондратюка, 4-б
Тел.: (044) 432-14-71


Транспорт:
Автобуси:32, 99 - їхати до зупинки "Школа"
Маршрутні таксі :204, 219, 227, 525, 537 - їхати до зупинки "Школа"