ukenfrdeitptru

 Ще кілька днів тому ми не знали одне про одного. А сьогодні вже мали зустріч із засновником благодійного фонду «Культурні новації» відомим київським меценатом антикваром та букіністом Владиславом Трубіциним. Місією фонду є збереження та розвиток української книги.

Серед пріоритетів фонду – популяризація читання. Головна мета - збереження традицій, переосмислення культурної спадщини та донесення її цінностей до сучасників.
Бібліотека отримала щедрий подарунок - прекрасні й дуже затребувані сьогодні книжки, яким будуть безмежно раді наші читачі, а ми вже радіємо. Натомість пан Владислав, великий знавець київських літературних локацій та історій вперше дізнався про наш музей Анни Ахматової, був ним зачарований і пообіцяв поповнити його експозицію предметами з власної колекції.
Поспілкувалися про культурне життя столиці, намітили можливі спільні проєкти, аби не карантинні обмеження, то можна би планувати масштабні спільні заходи, але наразі мусимо трохи стримуватись і шукати відповідні формати.
Але зустріч була безумовно взаємно цікавою та корисною на перспективу. Далі буде!