Ще кілька днів тому ми не знали одне про одного. А сьогодні вже мали зустріч із засновником благодійного фонду «Культурні новації» відомим київським меценатом антикваром та букіністом Владиславом Трубіциним. Місією фонду є збереження та розвиток української книги.

Серед пріоритетів фонду – популяризація читання. Головна мета - збереження традицій, переосмислення культурної спадщини та донесення її цінностей до сучасників.
Бібліотека отримала щедрий подарунок - прекрасні й дуже затребувані сьогодні книжки, яким будуть безмежно раді наші читачі, а ми вже радіємо. Натомість пан Владислав, великий знавець київських літературних локацій та історій вперше дізнався про наш музей Анни Ахматової, був ним зачарований і пообіцяв поповнити його експозицію предметами з власної колекції.
Поспілкувалися про культурне життя столиці, намітили можливі спільні проєкти, аби не карантинні обмеження, то можна би планувати масштабні спільні заходи, але наразі мусимо трохи стримуватись і шукати відповідні формати.
Але зустріч була безумовно взаємно цікавою та корисною на перспективу. Далі буде!


Наша адреса: м. Київ, вул. Казанська, 20
Тел.: (093) 430-52-90


Як доїхати:
Автобуси: 32, 72 -їхати до зупинки " Кінотеатр "Кадр" " 
Тролейбуси: 18, 6, 25 -їхати до зупинки " Кінотеатр "Кадр""
Трамваї: 12, 19 - їхати до зупинки "Інститут ім. Бакуля" 
Маршрутні таксі: 219, 181, 525, 420, 32, 159, 227 -їхати до зупинки " Кінотеатр "Кадр"