На жаль, велелюдних заходів ми зараз не проводимо, але це не означає, що до нас не приходять читачі, а також довгоочікувані гості. Сьогодні до нас заїхала чудесна й легендарна Анжеліка Рудницька!

Боючись пропустити якийсь із її талантів, занять чи видів громадської діяльності, цитуємо Вікіпедію: українська співачка, телеведуча, художниця, науковець, письменниця, громадська діячка, волонтер, президент мистецької агенції «Територія А», президент Фонду відродження культурного середовища Києва, член Громадського фонду Святого Андрія Первозванного, заслужена артистка України, член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки художників України, член Наглядової ради Національного музею літератури, голова Наглядової ради Національного конкурсу «Благодійна Україна». З 2017 року — радник Міністра культури України. Засновниця Мистецької агенції «Територія А» з 1994 року. Ініціаторка мистецьких відзнак «Територія А» (у галузі кліпмейкерства); премії «Українська хвиля»; сезонного фестивалю «ЕтноЗима», «ЕтноВесна», «ЕтноЛіто», «ЕтноОсінь»; програми збору книг для бібліотек прифронтової зони «Територія Книги» (2014 рік); акцій «Ангели пам‘яті» (2014 рік); «Свічка пам‘яті» (2016 рік), серії проєктів «Територія Різдва».
А ще вона теж мешкає на північній околиці Києва і дуже любить бібліотеки.
Зробили їй екскурсію нашою, також розповіли про відомих людей, що мешкали неподалік, показали нашу гордість - музей Анни Ахматової, пили чай зі смаколиками і говорили про важливе.
А пані Анжеліка навіть трохи перевтілилася й сама у бібліотекарку 
Тішимося знайомству і запрошуємо заходити частіше. І по книжки, і на зустрічі з нашими читачами. Хоча би онлайн-зустрічі! 


Наша адреса: м. Київ, вул. Казанська, 20
Тел.: (093) 430-52-90 


Як доїхати:
Автобуси: 32, 72 -їхати до зупинки " Кінотеатр "Кадр" " 
Тролейбуси: 18, 6, 25 -їхати до зупинки " Кінотеатр "Кадр""
Трамваї: 12, 19 - їхати до зупинки "Інститут ім. Бакуля" 
Маршрутні таксі: 219, 181, 525, 420, 32, 159, 227 -їхати до зупинки " Кінотеатр "Кадр"