Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

ЦБС Оболонського району
- головна сторінка

Пошук по сайту

Шановні читачі, друзі нашої бібліотеки!

23 жовтня 2013 року в ЦПРБ ім.О.С.Пушкіна відбулося відкриття виставки художника Кісельова Валерія Олександровича.

Запрошуємо усіх бажаючих переглянути твори художника у читальній залі нашої бібліотеки!

 

Кісельов Валерій Олександрович 

Народився 20 грудня 1938р. у м. Свердловську (нині Єкатеринбург) . У 1944 р. сім'я переїхала до Києва. Закінчив школу в 1956 році. Працював на заводі ім. Артема . У 1957 р. призваний до лав Радянської Армії. У 1961 р. закінчив Житомирське військове училище . У 1972 р. закінчив Військову академію в м. Калініні (нині Твер) . Служив на різних офіцерських посадах до грудня 1986 У 1987 р. після демобілізації повернувся до Києва. За час військової служби побував у багатьох регіонах і містах колишнього СРСР.

Живописом почав займатися під час навчання в академії. Відвідував ізостудію будинку офіцерів у м. Калініні . У м. Новосибірську був членом міжсоюзні будинку самодіяльної творчості . Брав участь у багатьох виставках. Після приїзду до Києїва вступив у товариство художників -аматорів "Творчість" , відвідував студію будинку офіцерів. Брав участь у виставках студії , мав кілька персональних виставок.

У живописі є прихильником традиційної реалістичної школи. Як реаліст я всі свої роботи створюю на основі натури. Що може бути прекрасніше природи що навколо нас?

Яке розмаїття форм , пластики , кольору. Тому мені подобаються всі жанри: портрет , пейзаж , натюрморт ...

 

 

 

return_links(); ?>