Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

ЦБС Оболонського району
- головна сторінка

Пошук по сайту

Шановні читачі, друзі нашої бібліотеки!

З 1 березня 2013 року у Центральній публічній районній бібліотеці ім. О.С. Пушкіна діє прекрасна виставка талановитого художника-лірика, викладача-методиста з фаху образотворчого мистецтва, директора дитячої художньої школи №3 Оболонського району м. Києва - Бабкіна Миколи Ілліча.

Запрошуємо усіх бажаючих переглянути твори художника у читальній залі нашої бібліотеки!

У експозиції представлено чудові картини, що зображають безмежно прекрасний світ природи! Ніби закликаючи весну поспішати до наших осель, з картин художника на нас задивляються, виблискуючи яскравими та ніжними кольорами, запашні квіти та соковиті фрукти, а пейзажі розповідають про красу нашої землі.

Усі картини викликають світлі почуття, вони виконані виразними мазками і сповнені сонця та радості.

Бабкін Микола Ілліч

 Художник народився 1 січня 1940 року (Тульська область, Росія). З відзнакою захистив дипломну роботу з живопису на художньо-графічному факультеті Орловського педагогічного інституту . З 1984 року – директор дитячої художньої школи №3 Оболонського району м. Києва. Працює в жанрах пейзажу та натюрморту.

Як викладач Микола Ілліч багато зусиль докладає до підготовки юних художників. Твори його учнів відзначені золотими та срібними медалями різних всеукраїнських та міжнародних виставок (Індія, Чехія, Македонія, Швеція, тощо).

Учасники багатьох всеукраїнських виставок, вони за свої успіхи також неодноразово нагороджувалися творчими стипендіями Київської міської державної адміністрації (з 1997 року до 2012 року – 23 стипендіата).

Під керівництвом Миколи Ілліча дитяча художня школа №3 Оболонського району м. Києва, вперше за всю історію існування художніх шкіл столиці, була нагороджена «Золотою Плакеткою» на міжнародній виставці дитячої творчості у Македонії.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок до розвитку національної культури та високу професійну майстерність Микола Ілліч відзначався Подяками та Почесними грамотами Міністерства культури і мистецтв України.

Нині він також працює як художник, його твори знаходяться в галереї «Кроки назустріч», у приватних колекціях в Україні та за кордоном. Репродукції його картин друкувалися у численних журналах, довідниках, книжках, тощо.

 

 

return_links(); ?>