Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

ЦБС Оболонського району
- головна сторінка

Пошук по сайту
 

Шановні читачі, друзі нашої бібліотеки!

З 17 серпня 2014 року в ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна проходить виставка робіт нашої співробітниці Катерини Бабінец.

Запрошуємо усіх бажаючих переглянути роботи у читальній залі нашої бібліотеки!

Бабінець Катерина Володимирівна народилася 3 травня 1990 р. у Києві. В 2005 році закінчила СЗШ № 252 Оболонського району та вступила до Міжрегіональної Академії управління персоналом (МАУП), яку успішно закінчила в 2012 р.

Саме в період навчання в школі Катерина почала цікавитися вишиванням хрестиком. Таємниці цього мистецтва, продовжуючи сімейні традиції в рукоділлі, їй передала її бабуся.

Приблизно з того ж часу Катерина стала постійним відвідувачем Центральної публічної районної бібліотеки ім. О. С. Пушкіна, а з 2012 р. - почала працювати на посаді бібліотекаря відділу абонементу. Проте, весь цей час Катерина не забувала про своє захоплення вишиванням. Вона постійно цікавиться новинками вишивки, а нещодавно відкрила для себе чарівний світ вишивання бісером.

Своє бачення прекрасного, емоції та почуття Катерина намагається передати у кожній з своїх картин, більша частина яких представлена на цій виставці, і щиро сподівається, що після їх перегляду, частинку цього тепла відвідувачі назавжди залишать у своєму серці.

 

 

 

 

return_links(); ?>