return_links(); ?>
Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
Конкурс «Влада – друг бібліотеки»
від програми «Бібліоміст»
 

Головна сторінка ЦБС

 


АНТОНОВ Василь Іванович. Очолює Оболонську районну в місті Києві державну адміністрацію, здійснює керівництво її діяльністю, несе персональну відповідальність за виконання покладених на державну адміністрацію завдань і здійснення нею своїх функцій.

Високоосвічений, захоплюється поезію, з дитинства із задоволенням ходив до бібліотеки і до сьогодні запах бібліотечного пилу нагадує йому про рідну книгозбірню.

Ділова людина, компетентна в питаннях як технічного, так і гуманітарного напряму.

На сьогодні при сприянні Антонова В.І. виділені кошти на ремонт бібліотек, передплату періодичних видань.

Василь Іванович відвідав усі бібліотеки району, знає їх потреби і контролює ремонтні роботи, які проводяться у приміщеннях бібліотек. Мав зустріч у публічній бібліотеці ім. Самеда Вургуна з Надзвичайним і Повноважним послом Азербайджанської республіки в Україні Ейнуллою Ядулла оглу Мадатлі , брав участь у Міжнародній науково- практичній конференції "Бібліотек@ - трансформація інтелектуального середовища", ін.

Вважає розвиток і поліпшення мережі бібліотек одним із пріоритетних напрямів в роботі держадміністрації Оболонського району.

 

Директор ЦБС Оболонського району м. Києва

Людвік Н.В.

СОВЕНКО Петро Олександрович – заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації з гуманітарних питань. Більше 10 років працює в районі, з розумінням ставиться до важливої ролі бібліотек у культурному та інформаційному розвитку суспільства, уважно вивчає передовий досвід роботи бібліотек України та світу, а також всебічно підтримує інноваційну діяльність ЦБС Оболонського району.

Навчаючись у Національній академії при Президенті України, Петро Олександрович, як користувач Центральної публічної районної бібліотеки ім.О.С.Пушкіна, вивчив книжковий фонд з різних галузей знань. Знає нагальні потреби кожної з 11 бібліотек, допомагає у їх вирішенні, що сприяє повноцінному функціонуванню книгозбірень. Подарував бібліотеці багато книг, є постійним учасником наукових конференцій, круглих столів та культурних заходів, які проводять бібліотеки. Залучає спонсорів для вирішення матеріальних потреб, докладає зусиль для підвищення іміджу бібліотек Оболонського району не тільки в Україні, а й за її межами.

Директор ЦБС Оболонського району м. Києва

Людвік Н.В.

"Сучасний, динамічний і багатовекторний час спонукає до дій, до нових методів в роботі, активізації пізнавальної діяльності, підвищення інтересу до публічних бібліотек, до розвитку творчої особистості" - ці слова належать людині, яка завжди в курсі усіх бібліотечних справ, яка знає усіх працівників по імені, яка опікується бібліотеками – це начальник управління культури туризму та охорони культурної спадщини Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації РОЗМАЇТА Ліана Сергіївна.

На цій посаді Ліана Сергіївна працює не один десяток років і завжди спрямовує свою діяльність на розвиток бібліотечної справи. Під її керівництвом традиційні бібліотеки перетворюються на інформаційні центри с сучасним ремонтом (на даний час ідуть ремонтні роботи у бібліотеках: №102, №129 для дітей та у публічній бібліотеці ім. Панаса Мирного), повноцінним книжковим фондом, передплатою періодичних видань та оснащенні необхідною технікою.

Ліана Сергіївна Розмаїта не залишається байдужою до заходів, що проводить ЦБС, виступає ініціатором оригінального святкування професійного свята бібліотекарів. І це неповний перелік справ, якими переймається Ліана Сергіївна.

Директор ЦБС Оболонського району м. Києва

Людвік Н.В.

 

 

 

 
Пошта
 
 

 

Пошук по сайту

 

 


 
 
   
   
   
   
   
 

 
 

return_links(); ?>