Всеукраїнський день бібліотек
29 вересня в Центральній бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка для дітей відбувся урочистий вечір присвячений Всеукраїнському дню бібліотек. На урочистості були запрошені гості з усіх районних бібліотек міста.
 Зоріна С.І. Начальник Головного управління культури і мистецтв виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

З привітальним словом відкрила вечір директор центральної міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка для дітей Копанєва В.О.

Бібліотекарів міста з професійним святом вітали: Начальник Головного управління культури і мистецтв виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Зоріна С.І., Мухіна Т.П. начальник відділу з питань музеїв, бібліотек, архівів та міжнародно-культурних зв'язків головного управління культури КМДА, Косар І. І. головний спеціаліст відділу з питань музеїв, бібліотек, архівів та міжнародно-культурних зв'язків головного управління культури КМДА, директор центральної міської публічної бібліотеки ім. Лесі Українки Ковальчук Л.І.

Мухіна Т.П. Начальник відділу з питань музеїв, бібліотек, архівів та міжнародно-культурних зв'язків головного управління культури КМДА
Ковальчук Л.І. Директор центральної міської публічної бібліотеки ім. Лесі Українки
Кращим працівникам районних бібліотек міста були вручені почесні грамоти, грамоти та подяки Головного управління культури і мистецтв.
Головний редактор видавництва "Веселка" Гоян Я. П. привітав з Всеукраїнським Днем бібліотек та презентував нові книги видавництва.
Головний редактор видавництва "Веселка" Гоян Я. П.
Заслужений діяч мистецтв України, український народний поет Сом М.Д. прочитав власні вірші, присвячені бібліотечним працівникам та подарував книги.
Заслужений діяч мистецтв України, український народний поет Сом М.Д.

Представник "Комсомольской правды" в Україні подарувала біліотекарям міста перший том унікальної колекції "Великие художники", найменші читачі привітали біліотечних працівників пісеньками та віршиками про бібліотеку.

Представник "Комсомольской правды" в Україні

В Оболонському районі святкування Всеукраїнського дня бібліотек відбулося в Центральній публічній районній бібліотеці ім. О.С. Пушкіна.

Від щирого серця бібліотечних працівників Оболонського району привітала зі святом і побажала успіхів у благородній просвітницькій справі та вручила почесні грамоти і цінні подарунки начальник управління культури,туризму та охорони культурної спадщини виконавчого органу Оболонської районної у м. Києві Ради (Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації) Розмаїта Л.С.

Заступник начальника управління Терехова Л. М. зазначила, що бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

Директор ЦБС Оболонського району Людвік Н.В. відмітила, що Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека, побажала колегам творчої наснаги, розмаїття почуттів і професійного росту.
Голова ПК бібліотек Оболонського району Дембрович В.Д. від імені профспілок привітала і побажала працівникам бібліотек сімейного затишку, родинного тепла, дружнього взаєморозуміння та підтримки і вручила грошові премії.

 

Повний список статей

 

return_links(); ?>