Всеукраїнський День бібліотек

(ЦБС Оболонського району м. Києва)

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. У цей день професійного свята наше суспільство віддає данину шани подвижникам бібліотечної справи, людям, які присвятили своє життя служінню народу, книзі, знанням. ХХІ століття, одним із головних пріоритетів якого є вільний доступ до інформації, поставило професію бібліотекаря у перший ряд найнеобхідніших і актуальних.

Разом із всією країною відзначає цей день і бібліотечна система Оболонського району м. Києва. Наші фахівці прийняли участь у святі, яке організувало управління культури виконавчого органу Оболонської районної у м. Києві ради (Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації), яке відбулося 28 вересня 2007 року у київському кінотеатрі «Кадр».
Відкрила урочистий святковий вечір начальник управління культури виконавчого органу Оболонської районної у м. Києві ради та адміністрації Ліана Сергіївна Розмаїта, яка від себе та від імені голови виконавчого органу Оболонської районної у м. Києві ради та адміністрації Вадима Сергійовича Ягодки привітала присутніх з професійним святом, побажала успіхів, міцного здоров'я, щастя та великих творчих здобутків в роботі.

Найкращим бібліотекарям району від виконавчого органу Оболонської районної у м. Києві ради (Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації) було вручено почесні грамоти та пам’ятні подарунки. Кожна бібліотека отримала у подарунок годинник, а дві найкрупніші бібліотеки району – факси.

Словами щирої вдячності за сумлінну роботу своїх колег – фахівців бібліотечної справи привітала в.о. директора ЦБС Оболонського р-ну Наталія Вільямівна Людвік, яка побажала міцного здоров’я, родинного щастя та творчої наснаги у нашій благородній просвітницькій справі, а також відзначила, що колектив Оболонської ЦБС – це досвідчені висококваліфіковані фахівці, які орієнтуються в сучасних інформаційних потоках, добре знають потреби суспільства.

Заступник директора ЦБС Оболонського району та голова профспілкового комітету Валентина Дмитрівна Дембрович також виступила з вітальним словом. Вона відзначила, що її колеги по роботі – це люди, які мають великий досвід щоденного спілкування з вимогливими читачами, що їхня енергія, витривалість та гострий розум працюють на створення позитивного іміджу бібліотеки і вручила відзначеним бібліотекарям грошову премію від профспілкового комітету.

Гостями свята були народний артист України, поет, композитор і співак Мар’ян Гаденко та ведуча телерадіомовної компанії України «Всесвітня служба «Українське телебачення та радіомовлення», співачка Ірина Макєєва, які від щирого серця вітали бібліотекарів Оболонського району своїм виступом.

Мар’ян Гаденко виконував пісні зі свого нового альбому «З отчої криниці», а на завершення виступу презентував диск з автографом та найкращими побажаннями кожному присутньому у залі.

Завершенням урочистого святкування Всеукраїнського дня бібліотек став перегляд кінострічки «Артистка».

 

Повний список статей

 

return_links(); ?>