21 грудня 2007 року працівники ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна взяли участь у Круглому столі "Поли этническая сущность культурных памятников и достопримечательностей Украины", який відбувся у Всеукраїнському національному культурно-просвітницькому товаристві " Русское собрание" в рамках циклу обговорень " Не вместо, а вместе! Границы разъединяют, культура объединяет".

Мета Круглого столу – розкрити значення культурних пам'яток України для духовного розвитку усіх її етносів, для історичної пам'яті загальної культури людства.

Круглий стіл відкрила президент " Русского собрания" , поетеса А.В. Потапова. Вона наголосила, що культурні пам'ятки України – це широке поняття, яке містить в собі літературні, природні, історичні, археологічні та інші складові.

 

У засіданні Круглого столу приймали участь представники "Русского собрания", керівники Всеукраїнських громадських організацій, представники державних структур, історики, працівники культури, політологи, письменники, учені, громадські діячі, які обговорювали проблеми затвердження у міжетнічних відносинах атмосфери толерантності, дружби, взаємної довіри, поваги до культури, традицій, звичаїв етнічних груп.

 

Від ЦБС Оболонського району виступила заступник директора з науково-організаційної роботи Дембрович В.Д. Вона розповіла про історію публічній бібліотеки ім. О.С. Пушкіна. Зауважила, що у фонді бібліотеки зберігаються майже усі твори О.С. Пушкіна, серед яких є раритетні видання. Відмітила, що сайт бібліотеки містить інформацію про життя та творчість О.С. Пушкіна, портретну галерею письменника та повнотекстове зібрання творів О.С. Пушкіна у 10-ти томах.

 

Публічна бібліотека ім. О.С. Пушкіна подарувала "Русскому собранию" диск з презентацією: "Раритетные издания А.С. Пушкина" (книги 1905 – 1936 р.р. та твори О.С. Пушкіна українською мовою), "Из коллекции книг, подаренных библиотеке им. А.С. Пушкина комитетом по вопросам культуры г. Москвы", "По пушкинским местам" (доб ірка листівок, фотографій місць в Україні, де бував Пушкін), "По дорогам сказок" (доб і рка видань з казками Пушкіна), "Я памятник…" ( ескізи, зроблені Пушкіним, портрети Пушкіна виконані іншими художниками), "Популяризація імені О.С. Пушкіна засобами Інтернет-сайту", а також матеріали, пов'язані із життям і творчістю відомої руської поетеси Анни Ахматової.

 

Повний список статей

 

return_links(); ?>