Відвідання Уманьського дендропарку «Софіївка» колективом ЦБС Оболонського району

30 вересня, День бібліотек, колектив ЦБС Оболонського району м. Києва відсвяткував надзвичайно цікавою поїздкою - відвіданням Уманьського дендропарку «Софіївка»
Ми виїхали з Києва рано вранці комфортабельним автобусом «Неоплан» - день мав бути ясним та теплим, адже сонце вже проглядало крізь легкі хмаринки.
Завдяки прекрасній розповіді гіда, дорогою ми дізналися багато цікавого про історію створення дендропарку «Софіївка» та долю перших власників маєтку, Станіслава Потоцького та його дружини Софії, на честь якої названий парк.
Софіївка зустріла нас невимовно прекрасними ландшафтами, дбайливо створеними руками простих кріпаків під орудою італійських дизайнерів паркового мистецтва.
Ясне синє небо, свіже повітря та шепотіння золотого листя дерев – усе це створювало казкову атмосферу. Надзвичайно цікаву розповідь про історію парку продовжила місцевий екскурсовод, ми дуже вдячні за її натхнення, поезії та такі ж поетичні спогади.

У парку численні фонтани, водоспади, озера, приховані у траві струмки і величні гроти.

Тут є численні паркові скульптурні композиції, що гармонійно поєднуються із садами каміння, пагорбами та зеленими схилами.
Серед неймовірно прекрасних визолочених осінню дерев виблискують дзеркальні озера, по яким, немов, човники, плавають маленькі швидкі качечки та яскраві селезні, а поруч велично вигинають довгі шиї елегантні білі та чорні лебеді.

Наша група милувалася красою природи весь день, а наприкінці прогулянки ми пропливли таємничим підземним гротом на човні.

Дякуємо дирекції дендропарку «Софіївка» за чудову та романтичну подорож у казковий світ природи!

 

Повний список статей

 

return_links(); ?>